اشتایر جایزه بزرگ 2020: F1, برنامه, انگلستان بار و چگونه به سازمان دیده بان

اشتایر جایزه بزرگ 2020: با وجود تغییر در نام F1 است به جایی که از آن آغاز شده در هفته گذشته با مسابقه دوم از ف

توسط POSHTIBANNEWS در 20 تیر 1399

اشتایر جایزه بزرگ 2020: با وجود تغییر در نام F1 است به جایی که از آن آغاز شده در هفته گذشته با مسابقه دوم از فصل برگزار می شود Red Bull Ring در اتریش. مرسدس تحت سلطه اولین مسابقه آخر فصل اگر آنها نبودند بدون چند قابلیت اطمینان مسائل است که آنها را امیدوار به حل برای, Steiermark جایزه بزرگ.

Red Bull تا به حال یک مسابقه را فراموش کرده ام. کردن سرعت در خانه خود را پیگیری حداکثر Verstappen بازنشسته به عنوان الکس Albon پس از برخورد با لوئیس همیلتون. فراری با وجود داشتن آنچه می تواند به عنوان یک قتلگاه از خودرو موفق به دریافت دومین تریبون لطف موقعیت به یک درایو قوی از چارلز لکلرک. Sebastian Vettel در ضمن شروع آخر هفته ايميل انزوا قوانین و سخت به جای 10 پس از دیگری چرخش. ذکر ویژه باید به مک لارن و Lando نوریس در خاص که تحویل یک طوفان گذشته به دامان امن اولین سکو در F1.

اگر اشتایر جایزه بزرگ سال 2020 موفق به ارائه به عنوان هیجان زیادی به عنوان اولین مسابقه پس از آن با وجود محدود فصل ما می تواند به دنبال در یک رقابتی فصل... برای جایگاه دوم است. با وجود برخی از مسائل مرسدس بنز نگاه به دور و بالاتر از هر کس دیگری و ما تصور نبرد برای آخر این هفته خواهد بود Bottas 3.0 در مقابل همیلتون دوباره. ما مشتاقانه منتظر دیدن چگونه به خوبی فراری کرایه با ارتقاء خود را (به طور موثر از یک ماشین جدید به عنوان آنها تکان دهنده, کردن سرعت در جایزه بزرگ اتریش. برای اولین بار است که جلسات تمرین 1 و 2.

راهنمای ما توضیح می دهد که چگونه به گرفتن آخر این هفته اشتایر جایزه بزرگ اقدام از جمله کانال و انگلستان بار برای تمرین مسابقات مقدماتی و البته رویداد اصلی. به علاوه چگونه به زندگی می کنند جریان همه چیز و حفظ اطلاعات خود را امن است.

مرتبط با: F1 2020 (هفتاد نسخه برنامه) نقد و بررسی

اشتایر جایزه بزرگ برنامه

در اینجا اشتایر GP مسابقه برنامه (تمام زمانها به وقت تهران):

جمعه, جولای 10

  • 9.30 صبح − اشتایر GP عمل یکی ساخت
  • 10 − اشتایر GP عمل یکی
  • ساعت 1.45 − اشتایر GP تمرین دو

چهار شنبه, جولای 11

  • ساعت 10.30 صبح − اشتایر GP تمرین سه
  • 1.30 pm − اشتایر GP مقدماتی
  • 7:30am می باشد − F1 نشان می دهد

یکشنبه, جولای 12

  • 13.10 pm − Pit lane زنده
  • 14:10pm − اشتایر جایزه بزرگ

اشتایر جایزه بزرگ– کانال تلویزیون زندگی می کنند و جریان جزئیات

اگر شما یک آسمان مشترک, شما می توانید لحن در Sky Sports F1, Sky Sports رویداد اصلی و آسمان یکی است. شما همچنین می توانید تماشا عمل آشکار با استفاده از به آسمان رفتن تلفن همراه برنامه بدون هیچ هزینه اضافی. در اینجا برخی از سریع-لینک به شما کمک کند:

اگر شما لذت بردن از پخش محتوای آنلاین و سپس آن را ضروری است که شما همچنین حفظ اطلاعات خصوصی خود را امن در حالی که گشت و گذار در وب است. آن را از همیشه آسان تر برای هکرها برای نفوذ به شبکه شما و سرقت اطلاعات شخصی خود را اما نه با VPN در دست است. ما چندین آزمایش تونن در اینجا در بررسی مورد اعتماد و دستچین بهترین VPN معاملات که در حال حاضر در دسترس برای راحتی شما.

اگر شما یک آسمان مشتری اما به شدت نمی خواهید به دست این آخر هفته شما می توانید انتخاب کنید تا در حال حاضر تلویزیون ورزشی پاس که شما را به مجموعه ای یا £9.99 (به صورت یک روز عبور), £14.99 (برای یک هفته منتقل می کند). این هفته تصویب بدیهی است که بهترین ارزش برای F1 متعصب به خصوص اگر شما یک برنامه رایگان در هر دو شنبه و پنج شنبه.

اشتایر جایزه بزرگ– کانال 4 برجسته

لازم نیست که آسمان و یا نمی فانتزی برای پرداخت در حال حاضر تلویزیون منتقل می کند ؟ شما می توانید گرفتن مقدماتی برجسته از ساعت 18.30 بعد از ظهر روز شنبه و مسابقه خلاصه بازی روز یکشنبه از 6.30 pm. شما نیاز به سر به صورت عادی پخش کانال یا 4 سایت مرتبط زیر را برای بر روی تقاضا خدمات:

متناوبا شما می توانید به تماشای این عمل با استفاده از تمام 4 نرم افزار موبایل:

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب