Spotify در حال حاضر دارای چشمگیر 130 میلیون پرداخت مشترکین

وجود دارد بدون شک که Spotify در حال حاضر رهبر در جریان موسیقی. در حالی که اپل موسیقی انجام شده است بسیار خوب ر

توسط POSHTIBANNEWS در 15 اردیبهشت 1399
وجود دارد بدون شک که Spotify در حال حاضر رهبر در جریان موسیقی. در حالی که اپل موسیقی انجام شده است بسیار خوب را برای خود رغم نسبتا دیر شروع آن شروع به احساس می کنم مثل این شرکت می تواند یک زمان سخت بستن شکاف. دلیل این است که با توجه به Spotify را Q1 درآمد این شرکت در حال حاضر مباهات است که آنها 130 میلیون مشترکان پرداخت می شود.
تبلیغات

اپل مشترک نشده است اعداد برای سیب موزیک در حالی که برای در حال حاضر و گذشته ما شنیده اپل موسیقی شد و به حدود 60 میلیون مشترکان پرداخت می شود. این به این معنی است که بر اساس زمان و ارقام Spotify را مشترکان پرداخت می شود بیش از دو برابر است که از موسیقی اپل که مانند ما گفت نشان دهنده یک شکاف است که می تواند به نزدیک است.

130 میلیون مشترکان پرداخت می شود افزایش 6 میلیون از سه ماهه قبلی است. Spotify نیز ادعا می کنند که آنها را 163 میلیون کاربر فعال ماهانه در آن ad-پشتیبانی از لایه است که به رایگان استفاده کنید اما کاربران نیاز به قرار داده تا با تبلیغات در بین آهنگ ها.

به گفته این شرکت "با وجود این جهانی و عدم قطعیت در اطراف COVID-19 در Q1 کسب و کار ما به ملاقات و یا بیش از حد پیش بینی ما برای تمام معیارهای. برای Q2 و باقی مانده از سال, چشم انداز ما برای بسیاری از ما شاخص های کلیدی عملکرد بدون تغییر باقی مانده است به استثنای درآمد که در آن یک رکود در تبلیغات و تغییرات قابل توجهی در نرخ ارز در حال داشتن یک تاثیر است."

در زمینه صوتی. بیشتر بخوانید درباره سرگرمی, موسیقی و Spotify در. منبع: techcrunchtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن