جدید سامسونگ Exynos 880 تراشه را 5G به ارزان تر گوشی های

سامسونگ نشان داد تراشه 5G که آن معتقد است قدرت را به نسل بعدی از اواسط محدوده دستگاه های تلفن همراه. Exynos 88

توسط POSHTIBANNEWS در 6 خرداد 1399

سامسونگ نشان داد تراشه 5G که آن معتقد است قدرت را به نسل بعدی از اواسط محدوده دستگاه های تلفن همراه. Exynos 880 تراشه 5G وعده سریع تر سرعت اینترنت و "سنگین قدرت محاسباتی".

تراشه جدید خود می بالد قدرت و وعده به ارائه یک تجربه بدون درز تلفن از همیشه به لطف پیچیده جدید AI. سامسونگ ادعا می کند که تراشه را کاهش تاخیر و افزایش عملکرد باتری و فعال کردن بازی همهجانبه. انتظار نداریم که برای دیدن این تراشه قدرت سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 اگر به جای آن به احتمال زیاد خواهید بود برای استفاده بیشتر mid-range گزینه های نام تجاری و احتمالا یک سری.

بیانیه ای از سامسونگ می خواند:

"Exynos 880 پردازنده های تلفن همراه با 5G مودم و AI قابلیت ارائه می دهد عملکرد کاربران نیاز به شیر را به نسل بعدی از تجربه های تلفن همراه در حال حاضر.

"سطح بالا قدرت محاسباتی را فعال کنید Exynos 880 تسهیل چند tasking با تاخیر کمتر و بدون درز 5G تجربه است. Exynos 880 قدرتمند Octa-core CPU دارای دو Arm Cortex -A77 هسته برای کارهای فشرده و شش Cortex-A55 هسته برای همیشه در وظایف. ارائه سرعت 2.0 Ghz Cortex-A77s مسئول پیشرفته محاسبات قدرت Cortex-A55 هسته های ساعت با سرعت 1.8 گیگاهرتز و ارائه بهبود راندمان انرژی برای طولانی کردن عمر باتری."

مرتبط با: بهترین گوشی های اندروید سال 2020 – 15 بهترین گوشی های در حال اجرا اندروید امروز

که وعده زندگی بهتر باتری قطعا جهش – عمر باتری بوده است کلید میدان نبرد برای نسل فعلی از دستگاه های تلفن همراه.

اگر آن را می تواند ارائه عمر باتری که اسلحه رقبای این می تواند یک پیروزی بزرگ برای سامسونگ است. اما ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه این تراشه پشته تا زمانی که آن را در یک تلفن و چگونه به خوبی رقبای افزایش به چالش با خود سخت افزار.

سامسونگ ادعا می کند که تراشه جدید نیز می تواند "بلیط خود را به بازی همهجانبه." گزیده ای از این شرکت را اعلام می خواند:

"سطح بالا سریع تر با گرافیک با کیفیت بالا و سریع تر بارگذاری. با آن Arm Mali-G76, MP5, GPU, Exynos 880 است که قادر به پشتیبانی از گرافیک پیشرفته و رابط های برنامه کاربردی و ترکیب متنوع فن آوری های قدرتمند و کارآمد پردازش گرافیکی. در حالی که افزایش عملکرد CPU کاهش زمان بارگذاری قدرتمند GPU ارائه 3D گرافیک در بازی با یک فریم به ارائه برجسته تصاویری."

مرتبط با: بهترین گوشی های 2020 – 11 بهترین گوشی های هوشمند را برای شما

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن