نظر: Skullcandy کاشی و همکاری نشان می دهد یکی از ویژگی های ردیابی اپل AirPods نیاز

بیش از چهار سال گذشته کلمه "AirPods' مترادف با درست فن آوری های بی سیم. در این زمان اپل به طور مداوم اضافه شده

توسط POSHTIBANNEWS در 9 خرداد 1399

بیش از چهار سال گذشته کلمه "AirPods' مترادف با درست فن آوری های بی سیم. در این زمان اپل به طور مداوم اضافه شده ویژگی های جدید از انتشار یک شارژ بی سیم مورد به معرفی ANC. یکی از عملی ترین و ارتقا بود و علاوه بر این از ساخته شده در نرم افزار محل سکونت – اما Skullcandy و کاشی آن را انجام دهد بهتر است.

اپل معرفی AirPods پشتیبانی برای آن پیدا کنید من برنامه با iOS 10.3 در سال 2017. پیدا است اپل اختصاصی ردیابی نرم افزار طراحی شده برای کمک به کاربران کردهاید از دست داده و نابجا و دستگاه های. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به دیدن خود AirPods در یک نقشه بازی یک صدا به شما هشدار به محل خود را و اگر هدفون خود را به صورت آفلاین نمایش زمان و محل آنها گذشته متصل است.

Skullcandy پرده برداری از آخرین طیف وسیعی از هدفون های این هفته است. در حالی که صدا با نام تجاری است که قبلا منتشر هدفون در همکاری با کاشی فشار فوق العاده ایندی Evo ایندی سوخت و Sesh Evo علامت اول درست بی سیم از earbuds در Skullcandy کاتالوگ به kitted با کاشی دستگاه ردیابی فن آوری است.

کاشی برنامه تا به برخی از مهارت های مشترک با اپل پیدا کنید من حتی اگر با تکنولوژی متفاوت است. برای استارت هر دو کاشی و پیدا کردن من نمایش داده خواهد شد earbuds آخرین محل شناخته شده بر روی یک نقشه. هر دو انتقالها نیز حلقه هدفون خود را هنگامی که شما می توانید آنها را در اتاق خود اما نمی تواند کاملا مشخص است که توده ای از لباس آنها دفن شده در زیر. که در آن دو برنامه متفاوت نهفته است که چگونه آنها مقابله با از دست رفته و از دست رفته دستگاه های.

ما به عنوان خوانده شده بررسی از اپل AirPods

برای اکثر دستگاه های اپل دارای یک "علامت گذاری به عنوان از دست رفته" ویژگی. علامت گذاری به عنوان از دست داده و به کاربران اجازه می دهد برای قفل کردن دستگاه نمایش اطلاعات تماس در صفحه نمایش غیر فعال کردن هشدار و اپل پرداخت و دریافت اطلاعیه برای هر گونه تغییر محل سکونت بر روی نقشه. در حالی که این ویژگی به دلیل نمی شود به AirPods آن آشکار زیادی در مورد اپل رویکرد به دستگاه های به سرقت رفته. اپل به نظر نمی رسد به اعتماد کاربران دیگر – Skullcandy و کاشی انجام دهد.

در دست کاشی, Skullcandy, مهار قدرت از جامعه است. 'اطلاع هنگامی که پیدا شد قرار می دهد سرنوشت خود را از earbuds در دست دیگر کاشی کاربران است. اگر شما نمی توانید از earbuds خود و آنها به نمایش در نقشه 'اطلاع هنگامی که در بر داشت' را فشار دهید اجازه می دهد تا شما نه تنها به علامت آنها را به عنوان از دست داده اما به طلب کردن از کمک جامعه محلی خود را به آنها را پیدا کنید.

ویژگی اهرم قدرت جامعه پیدا کنید که کاشی مدیر عامل CJ Prober است به نام "کاشی جهانی پیدا کردن شبکه". کسی که لحظه ای با کاشی برنامه مراحل را در محدوده خود را از دست رفته earbud شما یک ایمیل اتوماتیک و در برنامه اطلاع رسانی با اطلاعات در زمانی که و که در آن برای بازیابی دستگاه شما است. نه تنها این, اما شما می توانید به صورت ناشناس با تشکر از کسی که خال خال های ولگرد هدفون – گریه به دور از اپل قفل و سکوت تکنیک.

مرتبط: کاشی جدید باریک و برچسب کاشی تیتر 2019 محدوده به عنوان اپل تهدید بافندگی

وجود دارد دیگر مزایای استفاده از کاشی بیش از اپل پیدا کنم. یکی از عمده جوشیدن است که کاشی اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن مسیر از هیچ-محصولات اپل – مانند کلید خود را و یا کیسه های خود را در همان نقشه به عنوان مک بوک خود را. اپل ظاهرا در حال حاضر آغاز شده است چه این نظارت با AirTag بهم پیوستن یا ضمیمه انتقالها در حال توسعه است.

اپل شده است و در حال حرکت بر روی کاشی خاک در این سال جامعه و پیدا کردن یک ابزار است که مستلزم به تقلید می شود. در حالی که ما عاشق Skullcandy زیر 100 پوند قیمت ما نمی تواند کمک کند اما می خواهم برای دیدن کاشی سالم و بی خطر community-powered هدفون لکه ابزار کار در داخل یک جفت AirPods. به خصوص که هر زمان که ما فکر می کنم در مورد از دست دادن فقط یک earbud ما می میرند کمی داخل.

این که آیا اپل را به یک رقیب برای هدفون ردیابی راهنمایی کاشی نمی کنم که آن را بسیار بعید است.

پس از همه "چگونه اغلب اپل به معنای واقعی کلمه کپی اندازی این محصول ؟ و می گویند: "اوه ما بیش از حد.'"

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن