بدون نوار فلزی در ماسک های صورت نمی 5G آنتن

اگر شما تا کنون فرسوده یک ماسک صورت شما ممکن است متوجه شده اند که برخی از آنها را با یک قطعه نازک از فلز در بخ

توسط POSHTIBANNEWS در 25 تیر 1399

اگر شما تا کنون فرسوده یک ماسک صورت شما ممکن است متوجه شده اند که برخی از آنها را با یک قطعه نازک از فلز در بخش فوقانی است. با توجه به آخرین نظریه پردازان توطئه این قطعه نازک از فلز است که ظاهرا یک 5G آنتن که دولت در تلاش است برای مخفی کردن در داخل از ما ماسک.

تبلیغات

بدیهی است که درست نیست اما به نظر می رسد که این نظریه شده است و ساخت آن دور بر روی اینترنت. برای کسانی که بدانم در مورد این نوار فلزی آن است که به طراحی بهتر قالب ماسک را به صورت خود را با انحنا در اطراف بینی خود را برای ارائه بهتر و سخت تر مناسب برای جلوگیری از ذرات هوابرد مانند باکتری ها از رفتن در.

یکی از روش های مناسب از پوشیدن یک ماسک است به اطمینان حاصل شود که مهر و موم در اطراف آن تنگ است. دلیل این است که اگر ماسک خود را شل و سپس آن را به نوعی شکست هدف و نوار فلزی چیزی است که کمک می کند تا آن را مهر و موم. که می شود گفت, این اولین بار نیست که ما در حال شنیدن در مورد 5G تئوری های توطئه است. قبلا ما را دیده اند که چگونه برخی از مردم بر این باورند که 5G است به نحوی مسئول برای انواع بیماری ها مانند سرطان و اخیر برخی بر این باورند که تلفن همراه 5G برج مسئول گسترش coronavirus.

بنابراین اگر شما فقط در حال حاضر با توجه به نوار فلزی در ماسک خود را, شما می توانید بقیه مطمئن است که این قطعا نه 5G آنتن و است که شما باید در نظر با استفاده از آنها را به بهتر قالب ماسک خود را در برابر صورت خود را.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره 5g. منبع: فوربسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب