نینتندو نیاز به یادگیری 5 کلید درس اگر آن را می خواهد به تغییر نرم افزار به رقابت

با ورود قریب الوقوع این PS5 و Xbox سری X همه چشم ها نینتندو با بازی طرفداران صف تا ببینید که چگونه تصویری-بازی

توسط POSHTIBANNEWS در 13 خرداد 1399

با ورود قریب الوقوع این PS5 و Xbox سری X همه چشم ها نینتندو با بازی طرفداران صف تا ببینید که چگونه تصویری-بازی titan خواهد آینده اثبات خود را در نسل بعدی کنسول ها.

از یک طرف وجود دارد مقدار زیادی به هیجان زده در مورد. وقتی که می آید به انتشار نسخه های جدیدتر از تاسیس کنسول های نینتندو به طور سنتی مجموعه نوار فوق العاده بالا. DS Lite بود که بسیار مورد نیاز سبک تعمیرات اساسی برای قبلا دلپذیری سیستم دوگانه روی صفحه نمایش و بیشتر به تازگی نینتندو سوئیچ آرشیو شده یک فانوس دریایی برای علاقهمندان به بازی که نبوده است قادر به گرفتن دست خود را در یک full-fat سوئیچ در حال انجام همه گیر.

اما آن سابقه انتشار قدرت-خانه سخت افزار در بهترین پر از لکه همین دلیل است که من کمی عصبی در مورد تازه rumblings این شرکت در نسخه بعدی خواهد بود نینتندو تغییر نرم افزار.

دلیل این است که نینتندو هرگز یک "cutting edge" شرکت با تکنولوژی وقتی که می آید به عملکرد گرافیکی آن را همیشه با تمرکز بر نوآورانه "تجربه" به جای. اما این بدان معنا نیست که این نرم افزار را بدون امید. در واقع این می تواند یکی از 2020 بزرگترین و بهترین نسخه اگر نینتندو می آموزد این پنج کلید درس.

1. اجازه ندهید که سوئیچ Pro توان فیزیکی paywall به عناوین منحصر به فرد

این چیزی است که به طور مستقیم مربوط به نینتندو آخرین تلاش در ارتقاء سخت افزار: the New Nintendo 3DS. کنسول بود 1.5 ارتقا مشابه در نوع خود برای PS4 و Xbox One X. اما از آن رنج می برد دو کشنده معایب. برای اولین بار وجود دارد کمبود بازی های بهره گیری از سخت افزار قدرتمند. دوم چند آنچه که انجام شد عناوین منحصر به فرد است که نمی خواهد اجرا بر روی کنسول اصلی. این باعث بسیاری از اصطکاک با کنسول پایه بازیکن.

نینتندو نمی توانید تکرار این اشتباهات در تغییر نرم افزار. به جای درمان آن را مانند یک کنسول جدید خود از سری انحصاری سوئیچ نرم افزار باید مکمل های موجود در اکوسیستم ارائه بازیکنان بهترین وسیله ممکن است از تجربه عناوین کلاسیک را دوست دارد نفس های وحشی یا حیوان عبور: افق های جدید.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس سری X

2. ارائه 4K پشتیبانی

واضح است در حال حاضر که نینتندو نمی کند نظر خود را به رقابت با سونی و مایکروسافت به طور مستقیم و نینتندو سوئیچ کنسول وجود داشته باشد در یک جداگانه خلاء اما این بدان معنا نیست که فن آوری مورد استفاده توسط کسانی که کنسول های هر یک متفاوت است. 4K تلویزیون های ارزان تر هستند و بیشتر به طور گسترده ای به تصویب رسید – از آنچه تا کنون بوده است به همین دلیل است که آن را نامطلوب که در سال 2020 نینتندو آخرین کنسول هنوز هم نمی تهیه کردن به رزولوشن بالاتر فرمت.

این خوب است اگر Nintendo نمی خواهند به رقابت با PS5 و Xbox سری X که در آن سخت افزار مربوط می شود اما نیاز به برخی از سطح از سازگاری با آخرین خانه سرگرمی در غیر این صورت سوئیچ Pro ممکن است خطر احساس مانند دایناسور در اتاق بسیار شبیه نینتندو Wii را در طول PS3 و Xbox 360 عصر.

3. شامل پشتیبانی از بلوتوث

برای اینکه عادلانه این مسئله ای است که همه احزاب مربوطه می تواند با استفاده از برخی از کمک. در حال حاضر برخی از هدفون بلوتوث سازگار با PS4 Pro, اما نه نینتندو سوئیچ و نه Xbox One X هنوز به بهره مندی از چنین لوکس خروج کاربران به تکیه بر روی هدفون های سیمی تا اکنون.

به عنوان کسی که ترجیح انتقال صدا از طریق بلندگو در هنگام بازی در Xbox One X کاستی ها حداقل بخشایش اما عدم توانایی در اتصال هدفون بلوتوث به یک کلید دستی در حالت فعال قرار داده من بازی های این کنسول بر روی بروید. سوئیچ در حال حاضر یک دستگاه سنگین, اما اگر شما شروع به ترکیب درهم هدفون به مخلوط آن را فقط می شود یک دست و پا گیر ظروف سرباز یا مسافر است که ارزش بدون هیچ زحمتی. این واقعیت است که تولید کنندگان مختلف تلاش کرده اند تولید راه حل برای این موضوع به شما می گوید چقدر بالا تقاضا برای این مشکل رفع می شود, بنابراین در اینجا امید به تغییر نرم افزار ارائه می شود.

مرتبط با: PS4 Pro vs Xbox One X

4. افزایش حافظه داخلی

32GB? هر بار که من به عنوان خوانده شده که بر روی سوئیچ را ورق تنظیمات من تقریبا ضعیف. حتی Apple – stingiest از همه شرکت ها وقتی که می آید ظرفیت ذخیره سازی – دارای ریشه کن 32GB ارائه از آن گوشی های هوشمند محدوده. آن را طولانی نیست پس از خرید خود من سوئیچ که من هم گذاشته برخی از پول نقد سخت سرد در یک 200GB MicroSD است که به زودی به اندازه کافی نخواهد بود و نیاز به یکی دیگر ارتقا دهید. دانستن است که بازی تنها رفتن به بزرگتر سونی و مایکروسافت آینده-proofed PS4 و Xbox One X با تنظیم 1TB هارد دیسک به عنوان استاندارد.

البته من انتظار ندارم که یک کنسول قابل حمل برای مطابقت با کسانی که امکانات, اما 32GB فقط خنده دار به خصوص که آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن برخی از سوئیچ بزرگتر عناوین. چیزی نزدیک به 128GB/256GB باید فوت و فن انجام دهد.

5. تعمیرات اساسی UI

حتی اگر ایکس باکس یکی UI شده است لب به لب از بسیاری از جوک ها شما باید آن را دست به مایکروسافت است که این شرکت حداقل تلاش می کند به هدف نسبت به چیزی بهتر از طریق متعدد تعمیرات اساسی. سونی به اندازه کافی خوش شانس برای ضربه زدن به PS4 UI از پارک در اولین امتحان کنید (اگر چه من هنوز هم دست مبتکرانه سادگی از PS3 ارائه شده است) پس از آن تقریبا دقیقا همان است که در آن بر آزادی. نینتندو از سوی دیگر هنوز هم برخی از تبیین کنند.

در زمان سوئیچ آزادی من خیلی هیجان زده به دست من نفس وحشی که من به کنسول استخوان UI یک پاس در انتظار آن به تغییر در جایی پایین خط به احتمال زیاد همزمان با انتشار جدید کنسول مجازی. آن را بیش از سه سال بعد و هیچ به روز رسانی UI و یا کنسول مجازی در معرض دید است. بیا نینتندو حتی فقط یک طراحی نیشگون گرفتن و کشیدن یک تفاوت بزرگ را به احساس کلی از تغییر نرم افزار.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب