به تازگی عکس به بیرون درز نشان می دهد یک کار AirPower شارژ مت

به عنوان برخی از شما ممکن است به یاد بیاورید در اوایل سال 2019 اپل اعلام کرد که آنها خواهد بود لغو AirPower شا

توسط POSHTIBANNEWS در 30 خرداد 1399

به عنوان برخی از شما ممکن است به یاد بیاورید در اوایل سال 2019 اپل اعلام کرد که آنها خواهد بود لغو AirPower شارژ بی سیم mat. این بود که در گزارش های مختلف که در آن ادعا کرد که اپل در حال اجرا به برخی از ویژگی های از موانع با دستگاه و نمی تواند آن را حل کند ،

تبلیغات

اما نسبت به پایان سال 2019 جدید شایعه پیشنهاد کرد که اپل ممکن است داده اند تا خود را AirPower برنامه فقط رتبهدهی نشده است, و یک صدای جیر جیر اخیر از جان Prosser به نظر می رسد به ارائه برخی شواهد به کسانی که ادعا می کند ، در صدای جیر جیر Prosser سهام برخی از عکس ها از آنچه که به نظر می رسد AirPower کار به عنوان در نظر گرفته شده که در آن نه تنها اتهامات AirPods بلکه اپل دیده بان در همان زمان.

شارژ از دیده بان اپل است به خصوص جالب توجه است چرا که یکی از مشکلات قبل از نمونه اولیه این بود که آن را قادر به شارژ این ساعت هوشمند است. دلیل این است که بر خلاف AirPods و اپل است که پشتیبانی از شارژ بی سیم, ساعت اپل با استفاده از اختصاصی خود را مغناطیسی شارژر که به میله های پایین دستگاه. همچنین چه چیزی باعث این نشت جالب است که به نظر می رسد طراحی شده با استفاده از USB-C کابل.

Prosser قبلا ادعا کرد که در ماه آوریل این سال است که وجود دارد می تواند اندازه های مختلف برای AirPower که در آن وجود دارد خواهد بود قادر به شارژ دستگاه های متعدد و یکی است که می تواند تنها هزینه یکی. این نشت با یک دانه نمک در حال حاضر, اما آن است که قطعا با شروع به نگاه مانند اپل نیست 100% داده می شود تا خود را شارژ بی سیم طرح نشده است.

در زمینه اپل >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره AirPods, AirPower اپل سازمان دیده بان و شارژ بی سیم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن