جدید iMac بزرگتر iPad Air و iPad Mini برای راه اندازی در نیمه دوم سال 2020

با توجه به آخرین شایعات آن پیشنهاد شده است که اپل می تواند اعلام تازگی دوباره طراحی iMac در WWDC سال 2020 است.

توسط POSHTIBANNEWS در 24 خرداد 1399

با توجه به آخرین شایعات آن پیشنهاد شده است که اپل می تواند اعلام تازگی دوباره طراحی iMac در WWDC سال 2020 است. معلوم می شود که اپل به طور بالقوه می تواند اعلام کند بیش از آن است که حداقل با توجه به یک گزارش از DigiTimes (paywall) که ادعا می کند که اپل می تواند راه اندازی یک دسته از محصولات جدید در نیمه دوم سال 2020 است.

تبلیغات

این گزارش اشاره می کند و نه اگر این محصولات جدید اعلام خواهد شد در این مراسم اما احتمالا آن را اگر خود را راه اندازی برنامه ریزی برای نیمه دوم سال هستند درست است. این شامل شایعه به تازگی دوباره طراحی iMac همراه با یک زن و شوهر از iPads ها جدید مانند یک بزرگتر 10.8 اینچی اپل هوا (مدل فعلی است 10.5 اینچ صفحه نمایش) و همچنین بزرگتر آی پد مینی.

بزرگتر آی پد مینی می تواند جالب به خصوص آن را به عنوان به طور بالقوه می تواند اپل دست انداز صفحه نمایش تا 8 یا 9 اینچ, اگر چه ما باید به جای تعجب که در آن اندازه می تواند آن را واقعا به عنوان یک "مینی" دیگر ؟ امیدوارم اپل را به نحوی مدیریت کند تا به نگه داشتن فرم فاکتور در حالی که کاهش پایین ناهنجاری اما ما باید صبر کنید و ببینید.

در هر صورت DigiTimes است پر از لکه سابقه وقتی که می آید به اپل مربوط به شایعات اگر چه بخش هایی از گزارش خود را قبلا ذکر شده توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo بنابراین وجود دارد می تواند برخی از حقیقت وجود دارد. اما آن را احتمالا باید گفت که شما باید این کار را با یک دانه نمک اما بررسی را با ما در هفته های آینده برای جزئیات بیشتر.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات >قرص. بیشتر بخوانید درباره iMac, iPad, iPad Air و iPad mini. منبع: macrumorstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن