ناسا خواهد شد و مجوز آن هواکش به صورت رایگان

یکی از قطعه از تجهیزات پزشکی است که در حال حاضر در تقاضا با توجه به شیوع کروناویروس در حال هواکش. خبر خوب این

توسط POSHTIBANNEWS در 14 اردیبهشت 1399

یکی از قطعه از تجهیزات پزشکی است که در حال حاضر در تقاضا با توجه به شیوع کروناویروس در حال هواکش. خبر خوب این است که به لطف مردمی در ناسا آنها مجوز خود را یک طراحی به صورت رایگان به طوری که شرکت ها می توانند شروع به تولید آنها بدون نیاز به اتلاف وقت اضافی و یا منابع تحقیق در مورد طراحی.

تبلیغات

برای کسانی که نا آشنا و مهندسین از ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در واقع با هم برای کمک به ایجاد این طرح که در واقع در تکمیل چشمگیر 37 روز. دوبله حیاتی (ونتیلاتور مداخله تکنولوژی در دسترس محلی) این هواکش طراحی شده و تایید شده توسط FDA است که بدان معنی است که شرکت ها می توانند شروع به ساخت آن و دادن آن به بیمارستان ها در حال حاضر.

با توجه به فرد Farina, مدیر ارشد نوآوری و مشارکت شرکت افسر در Caltech "حالا که ما یک طراحی ما در حال کار به تصویب باتوم به جامعه پزشکی و در نهایت بیماران به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به این منظور ما در حال ارائه طرح برای صدور مجوز در یک خانواده سلطنتی-رایگان اساس در طول زمان از این بیماری همه گیر."

حیاتی بود و با موفقیت تست شده بر روی یک "high fidelity انسان بیمار شبیه ساز" در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای و با توجه به ناسا یکی از مزایای طراحی خود است که آن را با استفاده از قطعات کمتر در مقایسه با سنتی هواکش و نیز می تواند اصلاح شود برای استفاده در بیمارستان.

این طراحی شده است به جای زمان هواکش آن را به عنوان گفته شده است که حدود 3-4 ماه اما در خرج کردن و در زمان به عنوان مهم به عنوان آن را بدون شک در مفید آمده است.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 سلامت و ناسا. منبع: nasa.govtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب