Nali N100 به ارمغان می آورد محل از چیزهایی که به توده ها

دستگاه های مانند کاشی بلوتوث انتقالها به کاربران اجازه می دهد برای اضافه کردن ردیاب به اشیاء روزمره مانند کلید

توسط POSHTIBANNEWS در 8 مرداد 1399
دستگاه های مانند کاشی بلوتوث انتقالها به کاربران اجازه می دهد برای اضافه کردن ردیاب به اشیاء روزمره مانند کلید و کیف پول و کیف و بنابراین در جایی که آنها پس از آن می تواند ردیابی این موارد در صورتی که آنها جا گذاشتن آنها. با توجه به چیزهایی که به یک کل جدید در مقیاس بزرگتر است Nali که اعلام کرده اند N100 دستگاه برای محل از همه چیز و مردم است.
تبلیغات

توسط teaming تا با Changhong آمریکای شمالی برای تولید Codepoint را N100 برچسب می تواند مستقر در مقیاس بزرگتر و ارائه راه حل برای کسب و کار که ممکن است به دنبال پیاده کردن محل از همه چیز در محل خود یکهو در راه مقرون به صرفه تر. برچسب خودی خود کوچک است و به شکل یک کارت اعتباری است و می تواند اقتباس یکپارچه و برنامه ریزی با توجه به چگونه کسب و کار مناسب را مشاهده کنید.

با توجه به گری Tu مدیر عامل Changhong و آمریکای شمالی "با مقدمه ای از Nali N100, راه حل ارائه دهندگان در حال حاضر به معنی به آدرس فرصت های که قبلا هزینه سنگین و یا بیش از حد پیچیده است. قابل شارژ Nali برچسب ارائه می کنند حدود دو ماه از استفاده در هر شارژ تحت شرایط معمولی. طولانی عمر باتری مناسب برای پرسنل ایمنی و ردیابی دارایی ها و امنیتی نظارت بر برنامه های کاربردی."

Codepoint معتقد است که با دست زدن به سخت افزار از پایان خود را می تواند شرکت را به جای تمرکز بر روی توسعه نرم افزار به جای نگرانی در مورد سخت افزار و یا زیرساخت ها است. مایکل Mathews رئیس و موسس Codepoint فن آوری می افزاید: "وب و توسعه دهندگان گوشی های هوشمند می توانید ایجاد/انتشار برنامه های کاربردی خود را بدون نیاز به دانش دقیق از دستگاه های درونی."

در زمینه ابزارهای. بیشتر بخوانید درباره ارتباط اشیاء و IoT (اینترنت اشیاء). منبع: prdistributiontinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن