Mi هوشمند گروه 5: Xiaomi پرده آن آخرین ردیاب تناسب اندام

Xiaomi اعلام کرد کشت به روز رسانی جدید به آن خطوط محصول امروز و ما خوشحال به دیدن هوشمند Mi Band 5 در میان آنه

توسط POSHTIBANNEWS در 27 تیر 1399

Xiaomi اعلام کرد کشت به روز رسانی جدید به آن خطوط محصول امروز و ما خوشحال به دیدن هوشمند Mi Band 5 در میان آنها است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Xiaomi جدید ردیاب تناسب اندام.

ما عاشق چگونه مقرون به صرفه و از ویژگی های بسته بندی شده Mi Band 4 بود با ما مؤلف رفتن تا آنجا که به آن تماس بگیرید, بهترین, ارزان, ردیاب و در دسترس در حال حاضر. Xiaomi ساخته شده بر این گروه برای سال 2020 معرفی یک صفحه نمایش بزرگتر یک 50 درصد بیشتر دقیق ضربان قلب سنسور و حتی ساخته شده است در دوره پیگیری برنامه به نام چند کلید پیشرفت.

خوانده شده در برای پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد هوشمند Mi Band 5 از جمله چه مقدار از آن هزینه و زمانی که آن را در دسترس خواهد بود در انگلستان است.

مرتبط: بهترین ردیاب تناسب اندام

هنگامی که هوشمند Mi Band 5 منتشر خواهد شد?

این هوشمند Mi Band 5 راه اندازی خواهد شد در انگلستان در جولای 16, بنابراین شما نمی خواهد که به صبر طولانی برای گرفتن دست خود را در این فوق العاده مقرون به صرفه ردیاب تناسب اندام.

مرتبط: بهترین Fitbit

چقدر هوشمند Mi Band 5 هزینه ؟

این هوشمند Mi Band 5 دارای یک RRP فقط €39.99 (یا حدود 36 پوند) با انگلستان قیمت گذاری به تایید در جولای 16.

مرتبط: بهترین ساعت هوشمند

چه ویژگی های خواهد شد هوشمند Mi Band 5 داشته باشد ؟

اولین تفاوت شما ممکن است متوجه مورد هوشمند Mi Band 5 است که آن را تا 20 درصد صفحه نمایش بزرگتر از سلف خود. تناسب اندام ردیاب زیادی 1.1 اینچ رنگی صفحه نمایش AMOLED با بیش از 65 گروه نمایش را انتخاب کنید. شما حتی می توانید سفارشی کردن صفحه نمایش خود را با ورود به حالت ویرایش و انتخاب اطلاعات که مهم ترین را به شما.

باتری پشتیبانی تا 14 روز استفاده مداوم. که در واقع جمع و جور کردن از Mi Band 4 را 20 روز باتری اما صفحه نمایش بزرگتر و ویژگی های جدید در حال مسلما ارزش داشتن خود را به اتهام پوشیدنی هر دو هفته به جای سه و شما هنوز هم می تواند به اینسو انسو جمع کردن 20 روز با استفاده از قدرت حالت صرفه جویی در. یکی بسیار درخواست ارتقا می آید در قالب Xiaomi دیگر نیاز شما را به ردیاب از آن گروه را به اتهام. شما هم اکنون می توانید به سادگی ضربه محکم و ناگهانی آن را بر روی شارژر از طریق مغناطیسی بازگشت.

تصویر: Xiaomi

این هوشمند Mi Band 5 دارای 5 دستگاه خودپرداز مقاومت در برابر آب امتیاز (تا 50 متر) به این معنی که شما می توانید آن را به استخر بدون هر گونه مسائل. ردیاب همراه با 11 خانه تمرین حالت های از جمله ارتقاء به داخل سالن دوچرخه سواری, بیضوی, یوگا, ماشین پارو زنی و پرش طناب دومی خواهد شد که در حال حاضر به طور خودکار تعداد جهش خود را.

PPG ضربان قلب سنسور است تا 50 ٪ دقیق تر از آن بر سلف خود را و شما می توانید در حال حاضر جمع آوری اطلاعات بیشتر در خواب خود را در وضعیت سطح استرس و چرخه ماهانه از گروه خود. نیز وجود دارد یک شخصی جدید فعالیت های اطلاعاتی (PAI) از ویژگی های طراحی شده برای کمک به شما را بهتر درک سطح سلامت.

شما حتی می توانید با استفاده از ردیاب تناسب اندام خود را به عنوان یک دوربین از راه دور. فقط جفت آن را به گوشی خود را به ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از راه دور تنها با یک ضربه بزنید.

این هوشمند Mi Band 5 همراه با بند سیاه و سفید به عنوان پیش فرض اما شما می توانید انتخاب کنید به دلخواه خود ردیاب با پنج رنگ دیگر تغییرات است. رنگ های موجود عبارتند از زرد و فیروزه ای و آبی نیروی دریایی, نعناع سبز, نارنجی و سیاه و سفید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن