Kingdoms of Amalur: Reckoning را دریافت خواهد کرد تعجب remaster در این تابستان

Kingdoms of Amalur: Re-حساب یک remaster 2012 RPG با یک جای تاریخ پر سر و صدا در حال آمدن است راه ما این اوت.

توسط POSHTIBANNEWS در 15 خرداد 1399

Kingdoms of Amalur: Re-حساب یک remaster 2012 RPG با یک جای تاریخ پر سر و صدا در حال آمدن است راه ما این اوت.

منتشر شده توسط الکترونیک آرتز در آخرین نسل کنسول های نقش آفرینی و ماجراجویی است که در حال حاضر در دست THQ شمال اروپا که قصد رها کردن آن را یک بار دیگر در کنار همه آن قبلا منتشر شده محتوای قابل دانلود.

با توجه به یک لیست در فروشگاه مایکروسافت دوباره حساب منتشر خواهد شد در تاریخ 11 اوت و خواهد بود "remastered با تصاویری خیره کننده و تصفیه شده گیم پلی" اشاره است که بخش اصلی تجربه شده اند یا پیشرفته و یا بر گسترش در برخی از راه.

بازی اصلی توسعه 38 Studios, ورشکست مدت کوتاهی پس از انتشار آن لغو یک مجموعه موبایل در همان داستانی جهان. آن را غیر معمول تاریخچه و یکی به خوبی به ارزش غواصی به اگر شما از طرفداران داستان های عجیب و غریب در بازی توسعه.

مرتبط با: PS5 آخرین اخبار

دوباره حساب است که گروگان Kaiko که قبلا در remasters در Darksiders جهان در کنار Legend of Kay: نسخه سالگرد. طرفداران Amalur خواهد بود خوشحال می دانیم آن را به ظاهر در دست خوب است.

"Kingdoms of Amalur ندارد آنچه در آن طول می کشد تا بعد Skyrim, اما آن را یک گرمی استقبال و دوست داشتنی ماجراجویی با مبارزه عالی عالی توسعه شخصیت و تمرکز بر روی آنچه که اکثر بازیکنان دوست دارم در مورد فانتزی آر پی جی" می خواند ما 4/5 نقد و بررسی.

با وجود برخی از آن آشکار معایب Kingdoms of Amalur تاسیس یک فرقه در سال پس از انتشار آن و ما می توانیم این تصویر remaster بودن گرمی دریافت شده توسط یک تعداد از بازیکنان. ما به احتمال زیاد شنیدن کلمه رسمی از THQ نوردیک در کنار تمام remaster انتظار می رود سیستم عامل در اواخر این هفته.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب