توسط رزیدنت ایول 8 canon?

کپکام نشان داده Resident Evil 8: Village برای PS5, ایکس باکس سری X و کامپیوتر – و آن را ادامه خواهد داد بوت دا

توسط POSHTIBANNEWS در 23 خرداد 1399

کپکام نشان داده Resident Evil 8: Village برای PS5, ایکس باکس سری X و کامپیوتر – و آن را ادامه خواهد داد بوت داستان آغاز شد که با سری هفتم قسط.

وقوع چندین سال پس از رزیدنت ایول 7 شما یک بار دیگر بازی به عنوان اتان زمستان به عنوان او خود را میبیند در سفر به مرموز ایجاد کرد در جستجوی Chris Redfield. در حالی که آن را نمی کند اذعان حوادث از تعدادی از اوایل بازی این است که هنوز هم بسیار مهم عنوان زمانی که آن را می آید به طور کلی فرهنگ.

توسط رزیدنت ایول 8 canon?

بله! آن است که ادامه مستقیم از Resident Evil 7 و دانش از کسانی که بازی را رویدادهای مورد نیاز خواهد بود را بیشتر از آنچه در این مطلب جدید را ارائه کرده است. شما می توانید یک خلاصه داستان خلاصه داستان زیر:

"مجموعه چند سال پس از تحسین Resident Evil 7 biohazard, داستان جدید شروع می شود با اتان و همسرش میا زندگی مسالمت آمیز در یک محل جدید رایگان از خود گذشته کابوس. فقط به عنوان آنها در حال ایجاد زندگی جدید خود را با هم فاجعه رخ آنها را یک بار دیگر. Chris Redfield این قهرمان افسانه ای از Resident Evil™ سری ساخته شده است که ظاهر مختصر در Resident Evil 7 biohazard است reacquainted با زن و شوهر و به طرز وحشیانه ای را مختل می سازد زندگی خود را ترک اتان را ویران کرد و پرتاب به یک کاملا جدید کابوس است."

مرتبط: بهترین PS5 بازی

در حالی که آن روایت خواهد شد, حکم خاص عناصر Resident Evil 8: ایجاد خواهد شد یک حرکت بزرگ از سری کنوانسیون. از آن خواهد شد از ویژگی های موجود مانند werewolves در کنار سنتی زامبی و نیز غور نهفته طبیعت مرموز خود را تنظیم.

ماهیت واقعی Chris Redfield نیز خواهد بود fascianting برای کشف از آن روشن شدن قهرمان سابق است تا به چیزی خیلی بد و از آن خواهد شد تا به اتان به کشف حقیقت و بالقوه او را به عدالت. ما همه این رمز و راز احاطه Resident Evil 8 و واقعیت کپکام است که با توجه به چیزهایی که در چنین جسورانه مسیر جدید است.

رزیدنت ایول 8 راه اندازی خواهد شد برای PS5, Xbox One و PC در سال 2021. آن را نمی خواهد در آینده به نسل قبلی کنسول بنابراین ما می توانیم انتظار یک تجربه ترسناک بقا است که طول می کشد استفاده کامل از سخت افزار جدید. آماده کردن خودتان برای یک روح!

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن