آیفون 12 هنوز حتی ممکن است همراه با یک شارژر

با توجه به گزارش های اخیر آن پیشنهاد شد که اپل ممکن است بسته نرم افزاری این EarPods با آیفون 12. در راه درک آن

توسط POSHTIBANNEWS در 6 تیر 1399

با توجه به گزارش های اخیر آن پیشنهاد شد که اپل ممکن است بسته نرم افزاری این EarPods با آیفون 12. در راه درک آن را به عنوان این کمک خواهد کرد وسوسه و تشویق مشتریان به انتخاب کنید تا AirPods در خود جای داده است. اما یک گزارش جدید از تحلیلگران بارکلیز پیشنهاد کرده اند چیزی حتی بیشتر ظالمانه – بدون همراه شارژر.

تبلیغات

آره با توجه به تحقیقات توجه داشته باشید به دست آمده توسط MacRumors به نظر می رسد که تحلیلگران بارکلیز بر این باورند که اپل ممکن است حتی زحمت بسته بندی یک آداپتور برق با آیفون 12. در عوض اپل تنها کاربران ارائه با یک USB-C به کابل رعد و برق است که ما تصور می کنیم همه چیز را حتی بدتر است.

این است زیرا اگر شما یک اپل مشتری است که خرید اپل برای سال, این شارژر را با استفاده از یک USB یک پورت برای اتصال کابل به. این به این معنی است که حتی اگر شما می خواهید به استفاده مجدد خود را, شارژر, شما نمی توانید به دلیل شایعه USB-C به کابل رعد و برق. در حالی که ممکن است وجود دارد برخی از مزایای زیست محیطی به این ادعا تصمیم ما تصور کنید که از آن خواهد شد بسیار ناخوشایند برای بسیاری از افراد است.

به علاوه آن را نیز به معنی اضافی متحمل هزینه به مشتریان خواهد شد که در حال حاضر نیاز به دنبال کردن یک USB-C شارژر. که گفت: آیا آن را با یک دانه نمک است. دلیل این است که فقط روز دیگر به بیرون درز یک عکس نشان داد که اپل می تواند آماده سازی برای بسته نرم افزاری یک 20W شارژر با آیفون 12, تناقض این گزارش در این فرآیند است.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون 12. منبع: macrumorstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب