iPadOS 13.4.1 باعث شده است برخی از 10.5 اینچ, اپل جوانب در گیر شود در بوت حلقه

اپل به تازگی صادر شده و یک به روز رسانی برای آن iPads ها در قالب iPadOS 13.4.1. اگر شما هنوز به روز رسانی خود

توسط POSHTIBANNEWS در 12 خرداد 1399

اپل به تازگی صادر شده و یک به روز رسانی برای آن iPads ها در قالب iPadOS 13.4.1. اگر شما هنوز به روز رسانی خود را, قرص, و شما ممکن است گرفتن برخی دهید برای انجام این کار, اما آن را نیز ممکن است یک ایده خوب برای نگه داشتن در به روز رسانی آن را فقط رتبهدهی نشده است, به خصوص اگر شما خود را 10.5 اینچ, اپل, نرم افزار.

تبلیغات

دلیل این است که با توجه به دانش سطحی از کاربر گزارش به نظر می رسد که این به روز رسانی باعث شده است که iPad Pro به گیر در بوت, حلقه, حداقل برای برخی از کاربران. توسط گیر بودن در بوت حلقه آن اساسا بدان معنی است که کاربران قادر نخواهد بود به خارج شدن از آن و این کدها کل قرص بی فایده است تا زمانی که این موضوع می تواند حل و فصل شود.

در حال حاضر بسیاری از شکایات به نظر می رسد از صاحبان 10.5 اینچی iPad Pro, اما وجود دارد برخی از کاربران با 11 اینچی مدل که در حال تجربه مسائل مشابه. اما بزرگتر 12.9 اینچی اپل نرم افزار و دیگر مدل های iPad به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار حداقل از آنچه که ما می توانید بگویید.

معلوم نیست در این نقطه به چه چیزی می تواند باعث این مشکل شود. برخی از کاربران اقدام به factory reset iPads خود را اما فایده ای نداشت. جای آن است که در حال حاضر توصیه می شود که کاربران سخت تنظیم مجدد iPad خود را قبل از جوانب مثبت آن را ری بوت. با توجه به دستورالعمل نوشته شده بر روی اپل پشتیبانی وب سایت:

را فشار دهید و به سرعت انتشار صدا را فشار دهید. را فشار دهید و به سرعت انتشار حجم پایین را فشار دهید. مطبوعات و نگه داشتن دکمه بالا تا زمانی که دستگاه شما شروع می شود به راه اندازی مجدد. در ادامه با نگه داشتن دکمه بالا را فشار دهید تا دستگاه خود را به حالت ریکاوری.

در زمینه اپل >قرص. بیشتر بخوانید درباره iPad, iPad Pro و iPadOS. منبع: appleinsidertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن