iOS 14 در نهایت اجازه می دهد تا کاربران به مجموعه برنامه به طور پیش فرض برای مرورگر و ایمیل

یکی از محدودیت های موجود برای iOS است که با توجه به اپل سیاست بسیاری از اقدامات به طور پیش فرض خواهد متوسل به

توسط POSHTIBANNEWS در 3 تیر 1399

یکی از محدودیت های موجود برای iOS است که با توجه به اپل سیاست بسیاری از اقدامات به طور پیش فرض خواهد متوسل به استفاده از برنامه های بومی. برای مثال هر زمان که یک سایت باز می شود از یک لینک آن را به طور پیش فرض به سیاحت اکتشافی در افریقا. ایمیل های یکسان هستند بیش از حد که آن را با استفاده از ایمیل پیش فرض برنامه. این وسیله برای کسانی که با استفاده از مرورگرهای دیگر و یا ایمیل برنامه های آن می شود و نه ناراحت.

تبلیغات

اما خبر خوب این است که با سیستم عامل iOS 14 اپل در نهایت به کاربران توانایی خود را انتخاب کنید به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر و برنامه های. بنابراین اگر شما ترجیح می دهید با استفاده از Gmail برای ارسال ایمیل و یا فایرفاکس به فهرست وب سایت شما خواهد بود قادر به انتخاب آن به عنوان برنامه به طور پیش فرض و آنها باز خواهد شد هنگامی که شما می خواهید برای ارسال یک ایمیل و یا یک وب سایت است.

این ویژگی در واقع ذکر نشده توسط اپل در طول WWDC سال 2020 کنفرانس, اما همانطور که اشاره توسط آستانه آن کشف شد در iOS 14 صفحه پیش نمایش که در آن اشاره می کند که کاربران می توانند "تنظیم پیش فرض مرورگر وب و ایمیل نرم افزار است که راه اندازی هنگامی که شما با کلیک بر روی یک لینک و یا می خواهید برای نوشتن یک ایمیل جدید پیام".

اپل پس از تایید کرد که این دقیق است اگر چه این شرکت همچنین اشاره می کند که توسعه دهندگان نیاز به به روز رسانی برنامه های خود را به منظور استفاده از ویژگی های پس از آن را به عنوان اگر برنامه به طور خودکار قادر به تبدیل شدن به برنامه به طور پیش فرض.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >تبلت. بیشتر بخوانید درباره برنامه های iOS و Ios 14.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب