اینتل 10-Gen گل سرسبد دسکتاپ CPU ساعت در 5.3 GHz

این پردازنده در رایانه های ما آمده است یک راه بسیار طولانی از روزهای اولیه خود را که در آن اینتل پردازنده با پ

توسط POSHTIBANNEWS در 14 اردیبهشت 1399

این پردازنده در رایانه های ما آمده است یک راه بسیار طولانی از روزهای اولیه خود را که در آن اینتل پردازنده با پردازنده دو هسته ای دیده می شد به عنوان انقلابی. البته این را ندارد امروز دستاوردهای هر کمتر چشمگیر, اما آن را همیشه به خوبی ببینید تا چه حد همراه ما آمده ایم.

تبلیغات

این شرکت به تازگی گرفته شده پیچد خود آخرین 10-gen گل سرسبد CPU که همراه با عظیم 10-هسته است که توانایی ارائه سرعت های ساعت تا یک دنباله دار-سریع 5.3 GHz. این می آید در قالب Intel Core i9-10900K خواهد شد که top-of-the-line مدل ارائه می دهد که یک پایه 3.7 GHz clock speed, اما می تواند به افزایش 5.3 GHz که اینتل است که ادعا می شود "جهان سریعترین gaming پردازنده".

که گفت:, آن را باید به ذکر است که اینتل پردازنده هنوز در حال ساخته شده است در 14nm روند در مقابل AMD ساخته شده است که گام های بلندی با تولید چیپست های ساخته شده بر روی کارآمد تر 7nm روند اگر چه بالاتر سرعت ساعت هنوز هم می تواند جذاب نقطه فروش برای کسانی که به دنبال قدرت بیشتر.

Intel Core i9-10900K را ارزان نمی آیند هر چند که در آن از آن است که در قیمت $490 معنی است که کسانی که می خواهند به استفاده از آن احتمالا نیاز به بودجه بزرگتر. جدید پردازنده اینتل است که انتظار می رود این آینده ممکن است به طوری نگه داشتن چشم را برای آن اگر شما به دنبال برای قرار دادن با هم یک بازی جدید دکل.

در زمینه کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره اینتل. منبع: inteltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن