Huawei P40 و P40 Pro Deals: کشف مقرون به صرفه ترین و کم برنامه داده

بهترین Huawei و P40 Pro Deals: کیسه Huawei آخرین گل سرسبد گوشی در قیمت مقرون به صرفه با ما مجموعه ای از بهترین

توسط POSHTIBANNEWS در 9 خرداد 1399

بهترین Huawei و P40 Pro Deals: کیسه Huawei آخرین گل سرسبد گوشی در قیمت مقرون به صرفه با ما مجموعه ای از بهترین های امروز preorder قرارداد.

خرید گوشی هواوی در سال 2020 ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب گزاره – بعد از همه, از آنجا که تولید کننده چینی ممنوع شد از کار کردن با Google Huawei گوشی های دیگر مجاز به انجام برنامه های گوگل مانند یوتیوب و جی میل.

در اطراف این حال هواوی سرمایه گذاری £20 میلیون دلار به گسترش برنامه خود را در گالری ذخیره کنید. به علاوه هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که هواوی هنوز به تولید برخی از پیشرفته ترین گوشی های هوشمند در بازار و P40 سری بدون استثنا با آن تقریبا گودی-رایگان نمایش و لایکا مجهز به دوربین است. ما را بررسی کنید در عمق راهنماهای در P40 و P40 نرم افزار اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در, اما اگر شما امیدوار به مانع یا تلفن با یک معامله شیرین متصل و سپس شما را در جای مناسب.

ما به طور مداوم به دنبال بهترین معاملات قرارداد برای Huawei P40 و P40 Pro آیا شما بعد از بارهای از اطلاعات و یا به دنبال مقرون به صرفه ترین برنامه های خارج وجود دارد. نگاهی به ما بالا عکس زیر و یا دوباره به زودی به عنوان ما به طور مداوم به روز رسانی می شود به این توپی.

بهترین Huawei P40 معاملات

وقتی که می آید به نگه داشتن نرخ ماهانه خود Huawei P40 قرارداد معامله کردن یکی از بهترین گزینه ها برای نگه داشتن هزینه های پایین است برای رفتن برای یک کوچکتر داده های ماهانه بسته است. در این 15GB تعرفه از EE شما هنوز هم بیش از اندازه کافی به شما را از طریق از ماه به ماه کافی برای جریان بازی و به روز رسانی شبکه های اجتماعی خود را. چه تر است, با خام خود را به عنوان شبکه ای شما را بهره مند از قدرت پردازش مانند شش ماه از موسیقی اپل به صورت رایگان و همچنین سه ماه از BT Sport. با یک صف مقابل پرداخت 150 پوند شما می توانید آن را کاهش دهد برای فقط £140 با ما منحصر به فرد کد تخفیف TRUSTED10که شما می توانید برای سفارش خود را در سبد.

باکره, رسانه های Huawei P40 قرارداد کردم حتی ارزان تر است. البته گسترش در سراسر 36 ماهه به جای استاندارد 24 ماه قطعا کاهش پرداخت های ماهانه خود را, اما, باکره, رسانه های گرفته شده برای این تیم با آن 100GB قرارداد 36 ماه قرارداد در حال سقوط از £48 ماه برای فقط £29 ماه است. با توجه به نحوه جدید این گوشی است و ماموت مقدار کمی از داده ها این است که پیشنهاد نمی شود از دست رفته. بهتر است هنوز هم وجود دارد هیچ هزینه در صف مقابل به این قرارداد.

بهترین Huawei P40 Pro Deals

البته با بیشتر و برتر از مشخصات Huawei P40 نوع نرم افزار می آید به مراتب بالاتر قیمت هر دو صف مقابل و در هر ماه. به نگه داشتن هزینه های پایین به دنبال کاهش داده و تعرفه است که قطعا راه را برای رفتن با مقدار زیادی از سالم مقدار از داده ها در دسترس است که شما را از طریق رفتن ماه به عنوان طولانی به عنوان شما استفاده هوشمند است. مثلا این 20GB EE تعرفه می بیند شما پرداخت فقط £39 ماه و £164.99 در صف مقابل. البته با TRUSTED10 کد تخفیف شما می توانید به ارمغان بیاورد که پرداخت اولیه را به £154.99.

Huawei P40 Pro برنامه ای برای پایان دادن به تمام برنامه های شبکه وجود ندارد که آن را بهتر از زمانی که می آید به اطلاعات نامحدود. می خواهید به حداکثر این گوشی را بالقوه در کنار نسل پنجم تلفن همراه و اتصال به آن وعده ها حتی سریع تر سرعت دانلود. با یک نه بیش از حد نخ نما £99 پرداخت در صف مقابل نامحدود دریافت کنید, همه شما می توانید خوردن, داده, دقیقه و متون و پرداخت £54 یک ماه برای خود قرارداد. البته شما نیز می توانید از آن رفتن پرسه زدن اجازه می دهد تا شما را به کشف تعدادی از مقصد با بدون هزینه های اضافی در بالای تعرفه خود و همچنین به عنوان شبکه بروید شراب خواری از ویژگی های که شما نیاز به آن را با داده نامحدود هموار کردن راه برای شما استفاده از تلفن.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن