چگونه به سازمان دیده بان هر مارول فیلم سفارش – آخرین MCU جدول زمانی

مطمئن نیستم که منظور شما نیاز به سازمان دیده بان مارول فیلم در? ما رو شما پوشش داده شده با ما راهنمای جامع در

توسط POSHTIBANNEWS در 5 خرداد 1399

مطمئن نیستم که منظور شما نیاز به سازمان دیده بان مارول فیلم در? ما رو شما پوشش داده شده با ما راهنمای جامع در مورد چگونه به تماشای فیلم در زمانی طیف زمانی سفارش.

بیایید آن روبرو هستند, آیا شما از طرفداران این سری و یا کل یک تازه وارد با داشتن این همه وقت اضافی در دست ما قطعا احساس می کند مانند بهترین فرصت برای انفجار از طریق مارول سینمایی جهان (MCU). فقط یک مشکل وجود دارد وجود دارد – که در آن بر روی زمین شروع کنم ؟

مرتبط با: ما در عمق دیزنی به همراه نقد و بررسی

در حال حاضر وجود دارد 23 فیلم در MCU و 24 – Black Widow – در حال حاضر در برزخ با توجه به زمان بیماری همه گیر کوروناویروس اما با تازگی میله میله تاریخ انتشار نوامبر 6th. البته این بدون حتی لمس کردن بر متعدد تعریف مجموعه های تلویزیونی است که فراگیر MCU فیلم. برای نگه داشتن چیزهای ساده و جلوگیری از ایجاد هر گونه سردرد, این لیست صرفا تمرکز بر روی سینمایی طرف طیف.

هر مارول فیلم در زمانی طیف زمانی سفارش:

 1. Captain America: The First Avenger (2011)
 2. کاپیتان مارول (2019)
 3. Iron Man (2008)
 4. Iron Man 2 (2010)
 5. The Incredible Hulk (2008)
 6. Thor (2011)
 7. انتقامجویان مونتاژ (2012)
 8. Iron Man 3 (2013)
 9. Thor: The Dark World (2013)
 10. کاپیتان امریکا: سرباز زمستان (2014)
 11. Guardians of the Galaxy (2014)
 12. Guardians of the Galaxy, Vol. 2 (2017)
 13. Avengers: Age of Ultron (2015)
 14. Ant-Man (2015)
 15. Captain America: Civil War (2016)
 16. Spider-Man: Homecoming (2017)
 17. دکتر, عجیب و غریب (2016)
 18. پلنگ سیاه (2018)
 19. بیوه سیاه (2020)
 20. Thor: Ragnarok (2017)
 21. مورچه و زنبور (2018)
 22. Avengers: Infinity War (2018)
 23. Avengers: Endgame (2019)
 24. Spider-Man: دور از خانه (2019)

Captain America: The First Avenger is the first film in the MCU timeline

1. Captain America: The First Avenger (2011)

به kickstart خود را شراب خواری از طریق طیف نگاه هیچ بیشتر از کاپیتان امریکا منشاء داستان. همانطور که از عنوان آن پیداست اولین آونجر اولین فیلم در طیف زمانی طول می کشد و مکان دهه قبل از هر یک از دیگر مطالب موجود در این لیست است. آن را می بیند یک جوان استیو راجرز است پیش نویس به ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم منجر به او را به پایین مسیر در نهایت تبدیل شدن به رهبر Avengers.

Captain Marvel is the second film in the MCU timeline

2. کاپیتان مارول (2019)

اگر شما دیده می شود هر یک از این تریلر برای کاپیتان مارول, شما به راحتی می تواند به فکر فریب خورده است که این مجموعه در حال حاضر روز – نسبت به طیف زمانی به هر حال. پس از 20 دقیقه از فیلم صرف در اینده سیاره بیگانه اجرا توسط همه دانستن AI. آن را تنها یک بار Carol Danvers به زمین می افتد و اراضی در فیلمهای تصویری فروشگاه است که شما متوجه کاپیتان مارول است که در 1990s گرفتن مقام دوم را در طیف جدول زمانی. این فیلم همچنین به عنوان یک مینی منبع داستان برای Nick Fury با به طور قابل توجهی د سالخورده, Samuel L Jackson, پاره کردن مرکز شهر LA.

Iron Man is the third film in the MCU timeline

3. Iron Man (2008)

یکی که در آن آغاز شده در یک ماده از صحبت کردن. به عنوان اولین MCU فیلم منتشر خواهد شد, مرد آهن راه اندازی این حال و روز داستان در این طیف قرار دادن آن مستقیما در این شماره سه نقطه ای که در آن به طور کلی طیف زمانی نگران است. با توجه به مارول رسمی, جدول زمانی, مرد آهن در سال 2010 (در کل دو سال پس از آن منتشر شد در سینما). آن را سخت به می گویند دقیقا به همین دلیل استودیو مارول تصمیم گرفت برای اثبات آینده این طیف در این راه اما با توجه به تعدادی از داستان های این شرکت پژوهشگر در طول سال ها من مایل به آن را قطع برخی از کساد.

Iron Man 2 comes fourth in the MCU timeline

4. Iron Man 2 (2010)

هر کس دوست دارد مرد آهن, اما تعداد کمی از مردم لذت بردن از فیلم Iron Man 2. در آن زمان Iron Man 2 را وجود به نظر می رسید صرفا بر اساس مفهوم نگه داشتن طیف اعتیاد به مواد مخدره-قطار رفتن جلوتر از Avengers Assemble. این نظر تنها مستحکم در طول سال به خصوص که طیف طرفداران ضروری به یک سطح معینی از کیفیت وقتی که می آید به دنباله به عنوان هر یک در حال حاضر تا حد زیادی روابط را به فراگیر روایت مشترک بین همه طیف طرفداران.

The Incredible Hulk comes fifth in the MCU timeline

5. The Incredible Hulk (2008)

به یاد داشته باشید زمانی که ادوارد نورتون بود که بروس بنر? آره من نه. حتی اگر نورتون خروج باعث شده است که هالک باور نکردنی برای تبدیل شدن به گوسفند سیاه و سفید از طیف گله این فیلم هنوز هم ارائه یک متفکر را در این غول سبز منشاء داستان و یکی که مطمئن بینایی بهتر از وحشتناک قبل از MCU تلنگر از Ang Lee, به سادگی با عنوان هالک.

Thor is sixth in the MCU timeline

6. Thor (2011)

ششمین فیلم در طیف جدول زمانی برای اولین بار بود MCU فیلم منتشر شده به مخاطبان دور از زمین به فضا است. ثور به ما یک نگاه اجمالی از آنچه در جهان گسترش می تواند در سال به آمده است. به دنبال بازگشت Thor است که هنوز هم سرگرم کننده مبدا و آن را کاملا میخ هیبت الهام بخش طراحی Agard اما این حملات عجیب و غریب تن از داشتن یک پیش Avengers حساسیت با Chris Hemsworth, بازی خدای تندر به عنوان بیشتر از یک سلطنتی انسانهای غارنشین و کمتر مانند شخصیت شوخ طبع ما می دانیم که او را به عنوان امروز است.

Avengers Assemble is the seventh film in the MCU timeline

7. انتقامجویان مونتاژ (2012)

وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از فیلم ها در طول تاریخ است که می تواند توصیف به عنوان واقعا نسل رویدادهای اما در سال 2012 ما ماست. به عنوان اولین متقاطع پروژه در نوع خود Avengers Assemble بی سابقه بود. هنوز هم آن را به جهان ثابت است که این طیف بود یک نیروی محسوب می شود با این روند گرفته بود سال برنامه ریزی اما استودیو مارول تا به حال در نهایت در بر داشت یک فرمول است که کار می کرد.

با مقایسه با مقیاس بزرگتر از بعد Avengers, فیلم, Avengers Assemble به نظر می رسد twee امروز اما هنوز هم فقط به عنوان سرگرم کننده به عنوان همیشه. اگر شما چوب در اطراف تا زمانی که پس از اعتبار شما همچنین می توانید خود را در اولین نگاه اجمالی در طیف بزرگ بد: Thanos.

Iron Man 3 is the eighth film in the MCU timeline

8. Iron Man 3 (2013)

مسلما بیشتر از هر طیف تلنگر Iron Man 3 دارای طرفداران از وسط به دو نیم. شما باید کسانی – مثل خودم – که فکر می کنم این بهترین فیلم Iron Man به تاریخ و دیگران بر این باورند که آن مرکزی و تاب در مورد ماندارین باعث می شود آن را بیش از حد از خروج از چه چیزی ساخته شده Iron Man فیلم های محبوب در وهله اول (آنها در اشتباه هستید). دو راه جالب برای دیدن سمت های مختلف از تونی استارک در اینجا کسی است که تحت تاثیر شدید PTSD پس از حوادث Avengers Assemble.

Marvel Cinematic Universe

اعتبار: مارول

9. Thor: Dark World (2013)

قبل از کمدی شیفت راگناروک ثور تا به حال به یکی دیگر از شیرجه رفتن به لحن جدی تر از آن منبع مواد که در یک پست-Avengers Assemble جهان ساخته شده برای یک مورخ دیده بان. با که گفت: این فیلم در حال حاضر تبدیل به یک قطعه ضروری در طیف پازل برای نقش که آن را بعد از پخش در Avengers: Endgame.

Marvel Cinematic Universe

10. کاپیتان امریکا: سرباز زمستان (2014)

مطلق فن های مورد علاقه در میان طیف طرفداران زمستان سرباز دهمین فیلم در طیف جدول زمانی. آن نشان داد که این طیف می تواند در تاسیس گروه فیلم خارج از معمولی ابرقهرمان کرایه با کلاه عاقبت روشن ادای احترام به کلاسیک فیلم های جاسوسی از 70s به. این فیلم شرح زیر است کاپیتان امریکا و بیوه سیاه به عنوان آنها را از زیرخاک در اوردن یک توطئه تیره که سپر خود شده است نفوذ توسط Hydra – همان سازمان پیشگام جمجمه سرخ در Captain America: The First Avenger.

پرتاب در یک تبه کار است که می تواند بازی کلاه قدرت ضرب و شتم, ضرب و شتم, به علاوه جدید راز رمز عبور است که می تواند تبدیل به منبع بسیار شوق و شعف برای سال آمده است, و شما به دنبال در یکی از MCU را بهترین.

Guardians of the Galaxy is 11 in the MCU timeline order

11. Guardians of the Galaxy (2014)

با Guardians of the Galaxy, مدیر جیمز کان موفق به انجام آن چیزی است که قبلا به نظر می رسید غیر ممکن است – ما را در مورد مراقبت از یک کامپیوتر تولید شده راکون. بازیگران یک عجیب و غریب بازیگران از کاراکتر ها که نه کاملا به عنوان به عنوان تاسیس به امثال Iron Man یا کاپیتان آمریکا, نگهبان, قمار بود برای استودیو مارول اما یکی که پرداخت انبوه و سمان MCU را به دو قسمت تقسیم بین کمدی و اکشن برای سال آمده است.

این هم بار دوم ما گرفتن یک نگاه مناسب در Thanos به عنوان دیوانه Titan خود نقش مهمی در تاثیرگذاری بر رونان متهم.

Marvel Cinematic Universe

12. Guardians of the Galaxy, Vol. 2 (2017)

یکی دیگر از سرپرستان فیلم I hear you cry – بنابراین به زودی ؟ بله حتی اگر Vol. 2 منتشر شد پس از سن Ultron ضربه زدن به سینما آن را در واقع طول می کشد فقط چند ماه پس از حوادث Guardians of the Galaxy معنی است که وجود دارد قابل ملاحظه شکاف در طیف زمانی بین Vol. 2 و Avengers: Infinity War که در آن نگهبان هنوز به خود اختصاص داده است. من می خواهم تصور کنید که آنها را صرف همه آن زمان به دنبال بین کهکشانی بستنی.

Marvel Cinematic Universe

13. Avengers: Age of Ultron (2015)

چگونه می توانم شما را تا حول و حوش به یکی از سینما بزرگترین تقاطع? فقط پرتاب در چند کاراکتر های اضافی و در این زمان باید عمل بناهای متعدد به مناطق در سراسر جهان است. با وجود همه این تلاش Age of Ultron کاملا نمی رسید همان ارتفاع به عنوان سلف خود, اما فیلم نبرد نهایی در Sokovia ایجاد یک اثر موج دار شدن است که احساس می شود تمام راه را تا Avengers: Endgame.

فیلم افتتاحیه نیز در خدمت به عنوان یک نتیجه به حوادث کاپیتان امریکا: سرباز زمستان به عنوان Avengers طوفان گذشته شناخته شده Hydra پاسگاه تنها برای پیدا کردن بیشتر از آنها برای معامله.

Ant Man is 14 in the MCU timeline order

14. Ant-Man (2015)

با سلام اگر صحبت راکون می تواند یک ابرقهرمان (بدون جرم موشک) پس چرا Paul Rudd? اگر نگهبانان کهکشان یافت تعادل کامل بین کمدی و اکشن و سپس Ant-Man است که قطعا طیف اول را در مقاصدشان کمدی – و دزدی فیلم در آن است. از لوئیس " مسخره متورم داستان به یک غول توماس موتور تانک توفنده از طریق کنار یک خانه Ant-Man مطلق ضد شورش از آغاز تا پایان – بسیار مورد نیاز کام پوست بعد از سن Ultron.

Marvel Cinematic Universe

15. Captain America: Civil War (2016)

تا حد زیادی در نظر گرفته شده به عنوان Avengers 2.5 جنگ داخلی در معاملات با پیامدهای Age of Ultron با نگاه به انسان هزینه از آنچه در سراسر جهان مبارزه در برابر شر در واقع به نظر می رسد.

اتخاذ مراتب غم انگیز تر تن این زمان در اطراف, جنگ داخلی چاله بسیاری از MCU را بهترین در برابر هر یک از دیگر در حالی که معرفی پلنگ سیاه و مرد عنکبوتی پیش از اولین فیلم. جنگ داخلی باعث بزرگ تقسیم میان Avengers دیدن چند تن از اعضاء خود را مخفی کنند در حالی که دیگران در آورده برای بازداشت خانگی این فیلم را اوج.

Marvel Cinematic Universe

16. Spider-Man: Homecoming (2017)

با توجه به این که سونی پیکچرز در حال حاضر صاحب حقوق برای, سینمایی, تصاویر از مرد عنکبوتی که یک روز با دیدن او به نظر می رسد در این طیف به نظر می رسید مانند یک رویا لوله. و در عین حال سونی و مارول موفق به کنار گذاشتن اختلافات خود را به وب slinger به نظر می رسد در چند طیف فیلم با شروع فوق جنگ داخلی.

با مقدمه چیدن تقریبا بلافاصله پس از جنگ داخلی با این حال بازگشت به خانه می بیند پیتر پارکر تنظیم به زندگی با نام تجاری جدید به عنوان واجد شرایط قهرمان همه در حالی که مرور معمول مشکلات مرتبط با دوران بلوغ.

Marvel Cinematic Universe

17. دکتر, عجیب و غریب (2016)

آن را از من; دکتر عجیب است که یک فیلم می خواهید به تماشای پس از شما تا به حال یکی بیش از حد بسیاری از نوشیدنی است. در کنار آن عنوانی شخصیت این فیلم همچنین به معرفی ابعاد آینه که گذشته از صدایی مانند فوق العاده نام گروه نیز به ارمغان می آورد واقعیت توفنده خود برای ایجاد برخی از ذهن خم مجموعه ای از قطعات.

مبارزه از طریق منهتن به عنوان مثال به نظر می رسد جدی با الهام از ویژگی های جادوگری از آغاز به کار به عنوان ساختمان تلو تلو خوردن و برابر با سهولت. این هم اولین نگاه اجمالی ما در آن زمان سنگ یکی از مهم تر بی نهایت سنگ به Thanos' طرح بزرگ.

Marvel Cinematic Universe

18. پلنگ سیاه (2018)

Mentality mag برای همیشه لطفا برای! پلنگ سیاه را برای اولین بار در جنگ داخلی بود که به طور گسترده ای مورد ستایش اما او اولین فیلم فرستاده تکان طریق این صنعت تبدیل شدن به اولین (و تنها) MCU فیلم به تاریخ به نامزد دریافت جایزه "بهترین تصویر" در جوایز اسکار.

این فیلم را می بیند T'Challa طول می کشد حاکم به عنوان پادشاه جدید mentality mag پس از مرگ پدرش T'Chaka در دست زمستان سرباز در جنگ داخلی. در کنار اینکه یک فرهنگی نقطه عطف پلنگ سیاه است فقط یک ترک خوردگی فیلم همه جانبه با ملت mentality mag زیبا بودن متوجه شدم بر روی صفحه نمایش در حالی که Michael B Jordan Killmonger به پایان می رسد تا یکی از MCU را بهترین خائنانی با وحشی عزم و backstory است که دارای یک آینه به دنیای واقعی تعصب.

Black Widow Taskmaster Villain

19. بیوه سیاه (2020)

قبل از اینکه شما به شیرجه رفتن به توییتر و درخواست برای استعفای فوری, اجازه دهید من به شما اطمینان می دهم که بیوه سیاه حضور در این لیست صرفا به حدس و گمان در این زمان. همانطور که همه ما می دانیم که این فیلم تاریخ انتشار شده است به تعویق افتاد با توجه به در حال انجام Covid-19 pandemic, اما ما نمی دانیم از این فیلم تریلر (و البته فیل در اتاق Natasha Romanoff مرگ در Endgame) که بیوه سیاه می گیرد زمانی بین جنگ های داخلی و بی نهایت جنگ.

به عنوان آن را سخت به تصور کنید بیوه سیاه بلافاصله پریدن از یک ماجراجویی خود را به دیگری بدون هیچ گونه مهلت ما در حال حدس زدن که در این فیلم رخ می دهد تقریبا یک سال پس از حوادث از جنگ داخلی با ناتاشا هنوز هم در اجرا اما یک مقدار قابل ملاحظه از زمان قبل از او توسط ارتش کاپیتان امریکا یک بار دیگر به دفاع از زمین را از Thanos.

Marvel Cinematic Universe

20. Thor: Ragnarok (2017)

آینده در بیستم در طیف زمانی است Thor: Ragnarok. وقوع دو سال پس از نبرد Sokovia در سن Ultron Thor شده است در یک ماموریت برای جلوگیری از 'راگناروک', نبوت سقوط Odin و همه از عسگرد. در طول راه Thor می یابد که Loki هنوز زنده است عبور از مسیرهای با دکتر عجیب و غریب و حتی متوجه می شود که او دارای یک خواهر از دست رفته به نام هلا که خم جهنم در آوردن یک حکومت استبدادی به Asgard.

وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا اما با Taika Waititi در صندلی کارگردان راگناروک به سرعت تبدیل به یکی از MCU را بهترین ارائه شده است. این فیلم نیز می تواند به تماشای در یک لایحه دو با Avengers: Infinity War به عنوان Ragnarok منجر به طور مستقیم به باز کردن لحظات بزرگ بعدی متقاطع.

Marvel Cinematic Universe

21. مورچه و زنبور (2018)

این در اینجا یک مشکل. همه حساب مورچه و زنبور را در محل فقط کمی قبل از حوادث Avengers: Infinity War و بنابراین اکثریت می تواند به راحتی تماشا قبل متقاطع.

تنها چیزی که شما نمی توانید به تماشای تا بعد از داشتن همچنین تماشای Avengers: Infinity War مورچه و زنبور پست-اعتبارات صحنه آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما می دانید که شخصیت های زنده ماندن Thanos' ضربه محکم و ناگهانی. به علاوه برای هر کسی که دیده نشده بی نهایت جنگ, آخرین چیزی که شما می خواهید برای پایان دادن به آن خراب شده را برای شما در یک پست-اعتبار توالی. من تکرار نمی watch پست-اعتبار توالی قبل از بی نهایت جنگ.

Marvel Cinematic Universes is 22 in the MCU timeline order

22. Avengers: Infinity War (2018)

آن را تنها در زمان ده سال به اینجا برسم اما بی نهایت جنگ در نهایت ایران ادامه داستان در فضا و بر روی زمین به صورت متقاطع از ابعاد حماسی سوخت توسط Mad Titan Thanos او به عنوان enacts طرح خود را خلاص شدن از شر جهان از 50 درصد از جمعیت آن است. البته برای بسیاری از طیف های اصلی بازیکنان گرد هم می آیند و در برابر دشمن مشترک بی نهایت جنگ طول می کشد در طول روز در حال حاضر از طیف.

در واقع شروع بی نهایت جنگ میدارد تا چند لحظه پس از پایان Thor Ragnarok, به عنوان ما می بینیم وحشتناک پس از Thanos' داد و بیداد از طریق همان کشتی و حمل و ثور و Asgardians از طریق فضا است.

اعتبار: دیزنی

23. Avengers: Endgame (2019)

ما در آخر بازی در حال حاضر. پرش پیش رو بیش از 20 روز پس از Thanos محو 50 ٪ از تمام موجودات از آخر بازی شروع می شود با یک مجروح و به شدت دچار سوء تغذیه تونی استارک سرگردان در فضا با هیچ کس جز آبی Meanie سحابی به صحبت کردن.

پس از این فیلم باز Endgame می دهد طیف اول آن زمان عمده جهش کل پنج سال به آینده را به ما نشان می دهد که پس از ضربه محکم و ناگهانی جهان به نظر می رسد و چگونه آن را تحت تاثیر هر یک از قهرمانان ما است. آخر بازی نیز در نظر گرفته می شود نتیجه گیری از بی نهایت حماسه که شامل تمام فیلم های که قبلا برجسته در این لیست است.

Spider-Man Far From Home is 24 in the MCU timeline order

24. Spider-Man: دور از خانه (2019)

جدید ترین فیلم در طیف زمانی است Spider-Man: دور از خانه. برخی از زمان در حال حاضر پس از گذشت حوادث Avengers: Endgame با بازگشت از کسانی که قبلا از دست داده و در حال حاضر به عنوان 'تصویری'. آن را به یک دنیای عجیب و غریب که در آن کسانی که دست نخورده باقی مانده اند سالخورده به عنوان انتظار می رود, اما هر کسی که در بازگشت از تصویری بر روی صفحه رادار در حال حاضر دقیق همان سن آنها بیش از پنج سال پیش.

این حواس پرت فرض برای یک پست-Endgame اما مجموعه ای کامل برای برخی از دبیرستان hijinks در سراسر Spider-Man: دور از خانه که می بیند پیتر پارکر نه تنها در برخورد با مرگ تونی استارک بلکه تلاش برای ابراز عشق خود را برای MJ میان اروپا سفر مدرسه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن