چگونه به نصب Microsoft Edge پسوند

هر دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و لبه شده است هدف از خیلی خشم به عنوان مایکروسافت wrangled با ایجاد خود مرورگر.

توسط POSHTIBANNEWS در 25 اردیبهشت 1399

هر دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و لبه شده است هدف از خیلی خشم به عنوان مایکروسافت wrangled با ایجاد خود مرورگر. اما پس از تعویض لبه به کروم مبتنی بر مرورگر در بسیار بهبود یافته است – از جمله وقتی که می آید به نحوه نصب Microsoft Edge پسوند.

زمانی که اینترنت اکسپلورر برای اولین بار طراحی دوباره به مایکروسافت لبه آن را احساس نمی مانند که بسیار از تغییر. این به روز رسانی بیشتر ساخته شده از تاریخ مرورگر نگاه کمی مدرن تر اما نمی رفع بسیاری از مسائل باقی مانده و در نتیجه نمی رقابت با گوگل کروم. جدید مایکروسافت Edge قطعا لگد آن را تا درجه یک با آسان به استفاده از پسوند بازی یک بخش کلیدی.

مرتبط: چگونه برای دانلود ویندوز 10

چگونه به نصب Microsoft Edge پسوند

مرورگرهای وب در ادامه برای تبدیل شدن به خانه به بیشتر مبتنی بر کامپیوتر workloads اهمیت خود را تنها در حال رشد است که شامل استفاده از آنها در لبه. بنابراین در اینجا این است که چگونه به نصب Microsoft Edge پسوند:

  • نصب و باز کردن مایکروسافت Edge
  • با کلیک بر روی منو در گوشه بالا سمت راست نشان داده شده توسط سه نقطه
  • انتخاب "افزودنی"
  • یا با کلیک بر روی "دریافت الحاقات از فروشگاه مایکروسافت" به سمت چپ
  • و یا را انتخاب کنید "فروشگاه مایکروسافت" از مرکز صفحه نمایش

شما در حال حاضر در لبه Add-Ons صفحه در اینجا نحوه نصب:

  • اگر شما می توانید فرمت شما می خواهم روی آن کلیک کنید
  • اگر نه با استفاده از "جستجو در تمام پسوند" نوار برای پیدا کردن آن و یا استفاده از دسته بندی به سمت چپ از صفحه نمایش
  • هنگامی که شما پیدا کرده ام خود را فرمت و کلیک آن را انتخاب کنید و دریافت
  • شما خواسته خواهد شد که برای اضافه کردن پسوند به مایکروسافت Edge, کلیک کنید اضافه کردن فرمت

و که در آن است. توسعه خود را دانلود و به نظر می رسد در سمت راست نوار جستجو که در آن شما و سپس آن را کلیک کنید برای دیدن گزینه های مربوطه و یا آتش آن را تا هر زمان که شما می خواهم.

در حالی که پسوند می تواند مفید باشد شما باید با احتیاط و انجام تحقیقات خود را قبل از آنها را دعوت به مرورگر شما. برخی از پتانسیل های مخرب و معیوب و یا به شدت تاثیر مرورگر خود را عملکرد است. حتی معتبر پسوند مرورگر با هیچ چیز اما نیت خوب می توانید تجربه خود را اگر شما بیش از حد بسیاری از در حال اجرا در یک بار.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن