چگونه به عقب تا آی فون خود را

پشتیبان گیری آی فون حیاتی عمل شما انجام می شود باید به طور منظم. خوشبختانه با ما راهنمای شما می دانید که برای

توسط POSHTIBANNEWS در 27 اردیبهشت 1399

پشتیبان گیری آی فون حیاتی عمل شما انجام می شود باید به طور منظم. خوشبختانه با ما راهنمای شما می دانید که برای انجام آن به راحتی و به سرعت.

پشتیبان گیری از گوشی خود یک نسخه کپی از خود را در دستگاه ذخیره سازی آن به صورت آنلاین و یا بر روی لپ تاپ شما. این روش با این نسخهها کار برای هر آی فون با سیستم عامل iOS 13, آیا این آیفون SE 2 و یا آی فون 11 Pro.

این نسخه های پشتیبان را می توان در یک زن و شوهر از راه های مختلف – یا از طریق اپل سرویس iCloud از طریق iTunes بر روی ویندوز کامپیوتر یا به طور مستقیم بر روی مک خود را. همه گزینه ها باید جوانب مثبت و منفی بنابراین اجازه دهید یک نگاه در کدام یک برای شما مناسب است.

چگونه به عقب تا یک آیفون با iCloud

داشتن یک نسخه پشتیبان از گوشی خود را آنلاین دارای مزایای بزرگ. برای مثال اگر گوشی خود را هنگامی که شما دور از لپ تاپ خود را, شما می توانید آن را بازگرداند. همه شما نیاز به دسترسی به اینترنت و iCloud خود را در جزئیات.

 1. شروع به رفتن به تنظیمات و مطمئن شوید که تلفن شما دارای پشتیبان فعال تحت iCloud. (تنظیمات > با کلیک بر روی نوار خود را با ورود iCloud > خود را انتخاب کنید دستگاه های فعلی > سپس iCloud backup on) است.
 2. هنگامی که این انجام می شود شما می توانید شروع به پشتیبان گیری از تلفن خود را – را انتخاب کنید 'بازگشت به بالا در حال حاضر برای شروع است.
 3. مطمئن شوید که شما باقی می ماند متصل به اینترنت تا زمانی که نوار پیشرفت کامل است. این ممکن است در حالی که بسته به چه مقدار اطلاعات است که حمایت کردن.
 4. هنگامی که نوار کامل گوشی خود را حمایت کردن. گوشی خود را باید به طور خودکار پشتیبان گیری زمانی که وصل است و به اینترنت متصل بنابراین شما لازم نیست برای انجام این فرایند چندین بار.

شما می توانید مدیریت پشتیبان گیری خود را در این بخش از منو بیش از حد هر چند مگر اینکه شما پرداخت اضافی برای iCloud ذخیره سازی شما را محدود به 5GB.

چگونه به عقب تا آی فون خود را بر روی مک با کاتالینا

اگر شما از طرفداران از راه حل های ابر و سپس راه دیگری وجود دارد تا تلفن خود را اگر شما یک مک که نمی تواند به iTunes.

 1. اتصال آی فون خود را به مک خود را با یک کابل USB
 2. باز یاب پایین نوار کناری تا خود را ببینید آیفون – بر روی آن کلیک کنید
 3. General کلیک کنید
 4. و سپس کلیک کنید تا تمام داده ها بر روی آی فون خود را برای این مک'
 5. در نهایت با کلیک بر بازگشت تا در حال حاضر و شما انجام می شود

چگونه به عقب تا یک آیفون با iTunes

iTunes جای دیگری به گوشی خود را. این روش کار می کنند اگر شما با استفاده از یک کامپیوتر ویندوز یا مک که ندارد کاتالینا نصب شده (اگر شما کاتالینا با استفاده از روش بالا).

 1. به صورت دستی به پشت آی فون خود را به آیتونز وصل کرده و آن را به مک و یا کامپیوتر با آیتونز نصب و باز کنید.
 2. پس از وصل در آی فون خود را در iTunes. آن را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی 'پشتیبان گیری در حال حاضر".
 3. نگه داشتن آی فون خود را وصل تا زمانی که پشتیبان گیری کامل است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن