هری پاتر RPG می گیرد پس از کتاب و خواهد شد از ویژگی های توپی جهان, عاشقانه و بیشتر – گزارش

نشت پدید آمده برای گریزان هری پاتر RPG است که ظاهرا در آثار در برادران وارنر سرگرمی های تعاملی. فیلم از شایعه

توسط POSHTIBANNEWS در 19 خرداد 1399

نشت پدید آمده برای گریزان هری پاتر RPG است که ظاهرا در آثار در برادران وارنر سرگرمی های تعاملی.

فیلم از شایعه پروژه پدید آمده در سال 2019 و ما شنیده جوانه زدن از آن پس, اما از آن است که ظاهرا در حال توسعه در دیزنی بی نهایت خالق بهمن نرم افزار.

در حال حاضر جدید Reddit ارسال پدید آمده نشان چه نقش بازی ماجراجویی می تواند مستلزم درخشان دقیق نور در آن محیط و مکانیک و دیگر عناصر از آنچه گفته خواهد شد شناخته شده به عنوان هاگوارتز: تیره میراث.

با توجه به نشت شما خواهد شد بازی به عنوان یک هاگوارتز دانش آموز تا نقطه از فارغ التحصیلی که در آن شما خواهید بود برای حضور در کلاس های کاوش محوطه قلعه و دوستان با همکار نوپای ساحران و جادوگران.

بازیکنان خواهد شد رایگان برای طراحی خود شخصیت و جنسیت خود را انتخاب کنید و ظاهر و اینکه آیا یا نه آنها یک مشنگ, جادوگر متولد شده و یا mudblood. نشت همچنین نشان می دهد آن را مقابله با تم وجود دارد و حتی عاشقانه حرفه با گزینه ای برای ازدواج با عشق علاقه خود را.

در شرایط که در آن بازی می گیرد, از آن خواهد شد پس از وقایع کتاب و فیلم. پس ولدمورت مرده است و بسیاری از جهان شخصیت های موجود خواهد بود و خارج از تصویر. نشت ادعا می کند وجود خواهد داشت یک فرصت برای cameos و مکان های آشنا, هر چند.

جهان را شامل می های مختلف hub مناطق هر کدام با داستان های خود را از quests و شخصیت های به روبرو می شوند. هاگوارتز Hogsmead و وزارت سه چهار برنامه ریزی مناطق با توجه به گزارش. وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل در این تنظیم و ما امیدواریم که آن را بررسی فراتر از تاسیس استعارههای ما در حال حاضر با آن آشنا باشد.

مبارزه ظاهرا تکیه بر تاکتیک ها و مدیریت انرژی با بازیکنان قادر به باز کردن تعدادی از مهارت های مختلف پیشرفت را از طریق یک درخت مهارت. برخی از توانایی های قفل خواهد شد پشت سر خوب و بد مسیرهای اشاره است که حتی ممکن است وجود دارد یک سیستم اخلاق از انواع شما بخشی از.

اگر این بازی است که ما تصور آن را نازل شده در E3 یا Gamescom تا زمانی که هر دو لغو شد با توجه به Covid-19. بنابراین همیشه وجود دارد شانس آن نشان داده خواهد شد قبل از پایان سال 2020 شاید به عنوان cross-gen عنوان برای PS5 و Xbox سری X.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن