گوگل در تلاش برای متقاعد کردن سامسونگ به استفاده از گوگل دستیار بیش از بیکسبی

شرکت هایی مانند سامسونگ تکیه بر اندیشه های خود را برای دستگاه های تلفن همراه. با توجه به اینکه بسیاری از موبای

توسط POSHTIBANNEWS در 8 مرداد 1399
شرکت هایی مانند سامسونگ تکیه بر اندیشه های خود را برای دستگاه های تلفن همراه. با توجه به اینکه بسیاری از موبایل سخت افزار و نرم افزار تمایل به همان شرکت ها سعی کنید به مجموعه خود را جدا ارائه شده توسط نرم افزار خود را از خدمات. برای مثال, با, سامسونگ, شرکت خود را جایگزین Google Play Store و Google Assistant.
تبلیغات

اما به نظر می رسد که گوگل نمیخواهد که. به گزارش از بلومبرگ, به نظر می رسد که گوگل و سامسونگ ظاهرا در بحث برای یک معامله که به گوگل خدمات خود را برجسته تر در سامسونگ دستگاه های تلفن همراه مانند ترویج استفاده از گوگل دستیار بیش از بیکسبی.

در بیانیه ای که گوگل پس از منتشر شد, "مانند تمام دستگاه اندیشه سازان سامسونگ رایگان است برای ایجاد برنامه خود را ذخیره و دستیار دیجیتال. که یکی از ویژگی های بزرگ از پلت فرم آندروید است. و در حالی که ما به طور منظم صحبت با همکاران در مورد راه هایی برای بهبود تجربه کاربر ما هیچ برنامه ای برای تغییر آن است."

در واقع این اولین بار نیست که گوگل و سامسونگ را مورد بحث چنین تغییراتی است. چند سال پیش سامسونگ توافق کرده به تن کردن برخی از تغییرات در آن TouchWiz UI. این در نهایت منجر به سامسونگ ایجاد یک رابط کاربر است که قابل ملاحظه ای باب روز پایین UI است که به کاربران بیشتر سهام را تجربه کنند.

در زمینه تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره Bixby, گوگل, گوگل دستیار و سامسونگ. منبع: thevergetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن