سابق O2 مشتری ؟ شما ممکن است به دلیل بازپرداخت از 15 سال پیش

استرالیایی ها می دانم از PPI رسوایی که بازپرداخت برای پرداخت بهتر است از اواخر هرگز درست است ؟ به خوبی انگلستا

توسط POSHTIBANNEWS در 5 تیر 1399

استرالیایی ها می دانم از PPI رسوایی که بازپرداخت برای پرداخت بهتر است از اواخر هرگز درست است ؟ به خوبی انگلستان شبکه تلفن همراه O2 است که زیر کت و شلوار با صدور بازپرداخت به برخی از مشتریان عظیم 15 سال بعد از آنها بسیارهزینه.

برخی از سابق O2 مشتریان دریافت چک در این پست از شبکه اعتباری حساب های بسته شده از عنوان دور برگشت به عنوان سال 2005. بی بی سی منتشر شده یک نامه دریافت شده توسط یکی از مشتریان سابق که دریافت £23.40 بازپرداخت از شبکه منتشر شده و تصویر به توییتر.

در نامه شبکه می نویسد: "سیستم ما گزارش مانده اعتبار باقی مانده خود را O2 حساب در سال 2005. بنابراین شما به £23.40 آینده به شما که شامل 4% بهره. با عرض پوزش آن را در زمان بسیار طولانی برای دریافت این به شما."

مرتبط: بهترین گوشی سال 2020

O2 تایید پرداخت در بیانیه ای به بی بی سی اذعان حسابداری و مدیریت خطا که دیدم برخی از مشتریان دو بار شارژ در راه خود را خارج از درب. برخی از کسانی که از دریافت چک تحت این تصور بودند پرداخت شد و یک پتانسیل کلاهبرداری, اما این شبکه در حال حاضر تایید کرد که آنها واقعی هستند.

این شرکت گفت: "ما شناسایی صورتحساب موضوع که به معنای برخی از مشتریان متهم شدند دو بار در لایحه نهایی قبل از خروج از O2. ما شده اند در تماس با کسانی که تحت تاثیر قرار به عذر خواهی و ارسال خود را بازپرداخت. ما باید مسئولیت را به انجام همه ما می توانیم به بازپرداخت هر مشتری برای آنچه حق آنهاست حتی اگر آنها از سمت چپ به شبکه و آن را کم ارزش مقدار است."

به عنوان ISPreview اشاره به کشف ممکن است مربوط به یک Ofcom پروب را به یک "عملکرد فوق العاده ای شکست" مربوط به شرکت و شیوه های حسابداری و مدیریت در سال های گذشته. این کاوشگر در ابتدا با تمرکز بر هفت سال دوره بین سال 2012 و 2019 اما ممکن است زودتر اشتباهات شده اند تا بیش از حد.

آیا شما دریافت بازپرداخت از O2? چقدر گرفتید ؟ اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن