فیلم از لغو Half-Life: Ravenholm رونمایی مستند جدید

Arkane Studios منتشر کرده است فیلم Half-Life: Ravenholm یک spinoff پروژه در حق رای دادن محبوب کار کرده است در

توسط POSHTIBANNEWS در 7 خرداد 1399

Arkane Studios منتشر کرده است فیلم Half-Life: Ravenholm یک spinoff پروژه در حق رای دادن محبوب کار کرده است در چندین سال پیش برای شیر.

پروژه نمایش بود به عنوان بخشی از Noclip آخرین مستند که با تمرکز بر تاریخ Arkane Studios. توسعه دهنده مسئول تعدادی از کلاسیک مانند Dishonored, شکار و برخی دیگر از underrated سنگهای.

شناخته شده به عنوان Ravenholm این پروژه در اصل در توسعه در Warren Spector را اتصال نقطه قبل از اینکه دست به Arkane پس از تعدادی از عناصر در این عنوان ایجاد شده بود. از اینجا آن را همچنان به رشد با استودیو تولید تعدادی از سطوح تنظیم در سراسر نمادین در جهان است.

بازیکنان می توانند خودشان را به عنوان ستوان Shephard از نیروی مخالف پس از بیداری در مکان فروتن از پدر گریگوری. از اینجا آنها را کمک در بازگرداندن قدرت به اطراف شهر و در نهایت قبل از جسارت به خالی از سکنه محدوده Ravenholm. شما می توانید آن را برای خودتان ببینید زیر از 33:33 دقیقه علامت:

برای یک بیت از زمینه Ravenholm یک موقعیت از بازی Half-Life 2 با همه شیوه ای از هیولا های وحشتناک و سنگین موجودات است. دارای متمایز, ترسناک بقا, پرنیان, هنوز ارسال لرز تا ما برآمدگی بیش از شانزده سال بعد. این یک مورد علاقه در میان طرفداران که توضیح می دهد که چرا Arkane Studios بود مشتاق به گسترش بر آن بیشتر است.

این اسپین آف را برجسته نوآورانه سلاح جدید شناخته شده به عنوان آهنربای تفنگ. این امر می شده اند قادر به جذب فلزی موارد زیادی مانند گرانش تفنگ قبل از اخراج آنها را به سمت دشمنان وحشیانه به زور. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حل انواع پازل زیست محیطی.

در حالی که تعدادی از نشت برچسب آن را به عنوان یکی دیگر از ورود در اپیزودیک Half-Life سری و یا حتی کامل دمیده شده عاقبت Arkane Studios نظر Ravenholm به موجودیت خودش را در خارج از گوردون فریمن داستان. این شرم از آن هرگز به برخورداری از ایده های ترسناک-رانده شده Half-Life برای تلفن های موبایل واقعا جذاب است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن