کریستال دینامیک در کامالا خان فن انتظارات و گر چه هنر یک داستان اصلی در marvel's Avengers

ایجاد یک داستان جدید در تاسیس جهان است هرگز آسان به خصوص زمانی که آن اتفاق می افتد به چیزی به عنوان نمادین به

توسط POSHTIBANNEWS در 4 تیر 1399

ایجاد یک داستان جدید در تاسیس جهان است هرگز آسان به خصوص زمانی که آن اتفاق می افتد به چیزی به عنوان نمادین به عنوان مارول. در این راستا کریستال دینامیک پرداخته شده بدجور خشن, دست, اما من می خواهم اگر من دروغ گفت که آنها با میل و رغبت رو به افزایش به چالش.

از آنچه که من انجام شده و دیده می شود از marvel's Avengers این یک کنایه تلاش بلند پروازانه از استودیو که صرف بخشی بهتر از یک نسل helming از ریبوت Tomb Raider trilogy. در حال حاضر آن را گرفته و کمر از چیزی کاملا متفاوت است. زمان خواهد شد بگویید که آیا این دیدگاه می پردازد اما این ترکیبی از تک و چند نفره ابرقهرمان hijinks پتانسیل زیادی.

من تا به حال شانس خود را برای گرفتن این تیم در کریستال دینامیک در مصاحبه اخیر و می خواستم برای دیدن آنچه در آن طول می کشد به سادگی یک داستان جدید در جهان است که دهانه بیش از هشت دهه و چالش های است که با چنین هدف.

"وجود دارد یک جهان از مسائل برای پیدا کردن و این یکی از ترفندهای سحر و جادو برای ما" استودیو سر Scott Amos گفت: بررسی مورد اعتماد. "حتی پس از راه اندازی ما همچنان به اضافه کردن قهرمانان جدید مطالب جدید و داستان و ما فقط در حال رشد نگه دارید به این جهان است." او بدجور فروتن در مورد چه چیزی جدید قهرمانان و ماجراهای ما می توانیم انتظار می رود پس از راه اندازی اما شانس هستند که آن را می توان ترکیبی از underrated جواهرات و فن مورد علاقه های شما از فیلم های کمیک و فراتر از آن.

مرتبط با: Cyberpunk 2077 پیش نمایش

Marvel's Avengers

اما برای راه اندازی marvel's Avengers طول می کشد اخلاقی خاکستری موضع در یک ورید مشابه به کاپیتان امریکا: جنگ داخلی. یک رویداد فاجعه بار و شناخته شده به عنوان روز اتحاد چپ سان فرانسیسکو در خرابه رها کردن یک کشنده منبع انرژی است که تبدیل شهروندان به موجودات عجیب و غریب شناخته شده به عنوان Inhumans. یاد تیم ابرقهرمان در حال حاضر مارک به عنوان خائنانی با یک سازمان جدید شناخته شده به عنوان هدف پله در عمل به عنوان ناجی بشریت. Modok است که تبه کار اصلی در این زمان در اطراف شر شیطان که واقعا بوده است در اطراف مارول روال در سال های اخیر است. او معتقد است که نیت خود را خوب هستند که باعث می شود او از همه خطرناک تر است.

"آنها از دست رفته کاپیتان امریکا و تیم انحلال و این گناه اطراف یک روز ایجاد کرده است این درگیری بزرگ در Avengers است که چه چیزی باعث Modok خیلی موذی" توضیح می دهد که مدیر خلاق شان Escayg. "او استدلال که علم و تکنولوژی می تواند ارائه امن و محافظت شده در جهان است که یک استدلال قوی حتی برای آنها. پس از دیدن کامالا خان به این لایزال امیدوارم که به طور غیر مستقیم دوباره Avengers و این چیزی است که ما می خواهیم بازیکن به سفر را از طریق و بخشی از."

در این طرح بزرگ مارول کامالا خان فوق العاده قهرمان جوان داشتن تنها پیوست جهان در سال 2013. او همچنین با نام تجاری عمده شخصیت مسلمان تنظیم جسورانه استاندارد جدید برای تنوع در یک نام تجاری است که تا حد زیادی عابر پیاده – تا به حال نشانه ای از وحدت در آب و هوای امروز جای تعجب است که اتصالات و رسیده برای برخی از خلاق قصه گویی اگر کریستال دینامیک است که مایل به گرفتن خطرات است.

مرتبط: بهترین ایکس باکس سری X بازی

Marvel's Avengers

"او در این کشور و تنها با اتصال به آن هستند این ابرقهرمانان" Escayg یادداشت در مورد کامالا خان. "او از طرفداران او نوشته شده fanfiction و این است راه خود را از اتصالات و شرکت در این جامعه است." در حال رشد با پدر و مادر سخت و regimented شیوه زندگی, کامالا و اولین گام خود را به این قهرمان جهان خواهد شد آینه با خود ما به عنوان ما به معرفی و همراهی چنین افسانه های ما در سفر به نجات جهان. این یک فوتی و فوری ماهی خارج از آب سناریو که marvel's Avengers ممکن است نیاز به موفقیت.

"کامالا قادر به نه تنها متحد Avengers اما پیدا کردن جای او در این خانواده ناکارآمد و درک است که این تفاوت که ما را قوی تر. این که سفر فقط در آغوش که شما و اینکه شما که هستید و دانستن این که چه چیزی باعث می شود شما خاص است." کریستال دینامیک توصیف راه اندازی کمپین به عنوان یک "کامالا خان منشاء داستان" است که تمرکز بر چگونه او به ارمغان می آورد این تیم از افسانه چهره پشت هم احتمالا انعقاد با تهدیدات جدید قهرمانان و بیشتر طعنه به روز رسانی در آمده است.

مرتبط با: آخرین ما 2 نقد و بررسی

Marvel's Avengers

این داستان اصلی است که همه به خوبی و خوب است اما کریستال دینامیک است همچنین آگاهی از فن انتظارات است که همراه با آن نسخه آتی. مارول تبدیل شده است چنین یاد بخشی از مدرن فرهنگ پاپ با گاه به گاه و هاردکور طرفداران به طور یکسان هجوم آوردند در میلیون ها نفر را به تماشای Avenger را پایانی سال گذشته است. من پرسید که چگونه آنها در حال نزدیک شدن به ایده اضافه کردن چیزی واقعا معنی دار به این جهان:

"این یک تازه را در آشنا ایده های ما در حال قرار دادن یک کریستال لنز در 80 سال از مارول تاریخ است. ما در این بازی از فیلم و یا نشان می دهد و یا از طنز یا چه کسی بوده است گفت:" آموس به من گفت. "آن را که قادر به گرفتن تمام ملیله و گفت: 'بزرگ' ما قصد داریم برای اضافه کردن خود ما پچ در اینجا یکی دیگر از دیدگاه این قهرمانان و تاب های جدید در این شخصیت است.

"ما فکر می کنم از آن به عنوان یک شیوه زندگی است. مردم با پوشیدن Avengers تی شرت در حال حاضر, و این می تواند کتاب های کمیک, طرفداران, طرفداران فیلم و یا نشان می دهد طرفداران. ما آگاه هستیم پختگی ما باید در ساخت این بازی است. هرگز آن را احساس می کند مانند ما در حال گرفتن چیزی و بهره برداری از آن کاملا برعکس. ما می خواهیم برای اضافه کردن به آن."

Marvel's Avengers راه اندازی خواهد شد برای PS4, Xbox One, PC و گوگل Stadia در سپتامبر 7th. شما می توانید از ما دست بر روی پیش نمایش در اینجا به طوری که برای دیدن آنچه که ما فکر می کنم از این بازی است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن