Canon EOS 5D صف می توان قطع

Canon 5D MK IIتبلیغاتوقتی که می آید به پایان بالاتر دوربین های dslr کانن EOS 5D سری است که احتمالا یکی است که

توسط POSHTIBANNEWS در 31 تیر 1399

Canon 5D MK II

تبلیغات

وقتی که می آید به پایان بالاتر دوربین های dslr کانن EOS 5D سری است که احتمالا یکی است که بسیاری از حرفه ای ها با آن آشنا هستند. در واقع دوربین واقع شده است در گذشته استفاده می شود به ساقه برخی از سریال های تلویزیونی قسمت. با این حال به نظر می رسد که EOS 5D می تواند آینده به پایان برسد.

با توجه به یک گزارش از Canon Rumors, آنها شنیده ها از یک منبع که کانن خواهد بود قطع صف. کانن گفته می شود در حال توسعه جانشین EOS 5D Mark IV با علامت V با یک برنامه ای برای انتشار به دوربین تا پایان سال 2020 است. این گزارش ادعا می کند که توسعه بر روی علامت V متوقف شد در حالی که پیش و کانن ممکن است اوراق طرح های خود را به علامت V به طور کامل و نه خواهد بود با انتشار یک جانشین برای علامت گذاری به عنوان IV.

به نظر می رسد مانند بسیار مهم و تا حدودی بحث برانگیز حرکت می کند اما شایعات کانن' منبع اشاره می کند که کانن آگاه است که EOS 5D سری محبوب در میان عکاسان و که این شرکت می تواند کار بر روی چیزی برای دلجویی از این کاربران است. دقیقا همان چیزی خواهد شد که باقی مانده است دیده می شود.

با فرض این گزارش دقیق است این بدان معنی است که تا آنجا که کانن DSLR حرفه ای صف نگران است, به نظر می رسد تنها EOS 1D و EOS 6D سری خواهد بود سمت چپ.

در زمینه عکس و تصویری >شایعات. بیشتر بخوانید درباره کانن, دوربین های دیجیتال و دوربین های Dslr. منبع: canonrumorstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن