بوت کمپ ممکن است دیگر در دسترس خواهد بود در اپل سیلیکون کامپیوتر مک

یکی از ویژگی های یکپارچه به macOS توسط بوت کمپ. این به طور موثر اجازه می دهد تا به کاربران برای اجرای برنامه ه

توسط POSHTIBANNEWS در 4 تیر 1399

یکی از ویژگی های یکپارچه به macOS توسط بوت کمپ. این به طور موثر اجازه می دهد تا به کاربران برای اجرای برنامه های ویندوز بر روی کامپیوتر مک خود را توسط بوت شدن کامپیوتر خود را به ویندوز کاربران ارائه بهترین از هر دو جهان تا به صحبت می کنند. متاسفانه به نظر می رسد که در آینده اپل مک رایانه های دیگر ممکن است آن را پشتیبانی.

تبلیغات

به عنوان برخی از شما ممکن است شنیده اپل به تازگی تایید انتقال خود را از اینتل پردازنده های x86 خود را سفارشی اپل سیلیکون چیپست. اپل اعلام کرد یک دسته از ابزار برای کمک به توسعه دهندگان ایجاد برنامه های سازگار و یکی از این ابزار است که روزتا که اساسا اجازه می دهد تا برنامه های مبتنی بر x86 برای اجرا بر روی اپل سیلیکون پلت فرم.

اما بر اساس اسناد و مدارک از روزتا به نظر می رسد که آن را نمی خواهد کار با ماشین مجازی نرم افزار که مجازی سازی x86_64 سیستم عامل که همچنین بدان معنی است که ابزار مانند بوت کمپ دیگر نمی خواهد کار بر روی اپل چیپ ست های جدید. همانطور که در حال حاضر اپل هنوز اعلام جایگزینی برای بوت کمپ بنابراین مشخص نیست که چگونه این باعث می شود کاربران در حال حرکت به جلو.

ممکن است که اپل قصد دارد تا شاید "رفع" این ویژگی و یا ایجاد یک راه جدید برای اجرای برنامه های ویندوز بر روی بازوی خود را مبتنی بر چیپ ست اما در حال حاضر این شرکت هنوز برای اعلام هر چیزی. که می شود گفت, انتقال اپل به خود را سفارشی سیلیکون است که انتظار می رود به دو سال تا شاید این شرکت خواهد شد که جزئیات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن بیشتر پایین خط.

تا آن زمان کاربران مک که نیاز به توانایی برای اجرای برنامه های ویندوز احتمالا نیاز به خرید Intel-based Mac کامپیوتر.

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره Macos مایکروسافت و ویندوز. منبع: macrumorstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن