Belkin جدید Wemo پلاگین های هوشمند در دسترس است برای خرید

اگر شما به دنبال به نوبه خود شما را به یک هوشمند می توانید آن را بسیار گران قیمت و هنگامی که شما شروع به اضافه

توسط POSHTIBANNEWS در 31 تیر 1399

اگر شما به دنبال به نوبه خود شما را به یک هوشمند می توانید آن را بسیار گران قیمت و هنگامی که شما شروع به اضافه کردن چیز. اما اگر شما به دنبال هر چیزی بیش از حد عمده شاید شما فقط می خواهم این ایده که قادر به کنترل از راه دور وسایل خود را مانند چراغ های خود را و سپس شما ممکن است علاقه مند در چک کردن Belkin آخرین Wemo فای هوشمند وصل است.

تبلیغات

این دستگاه در اصل اعلام شده در CES سال 2020 و به نظر می رسد مانند آن است که در حال حاضر در نهایت در دسترس برای خرید. در مورد شما از دست رفته, اصلی, اعلام, این پلاگین های هوشمند است که شما می توانید به طور منظم غیر دستگاه های هوشمند بیش از حد مانند یک لامپ جدول, به عنوان مثال. این بدان معنی است که هنگامی که دستگاه خود را متصل به آن به دست آورید برخی از "هوشمند" قابلیت دوست دارم که قادر به کنترل از راه دور عملیات خود را از طریق گوشی خود را.

از آن خواهد شد محدود از نظر عملکرد در مقایسه با یک مطلب کامل در لوازم خانگی هوشمند, اما باید آن را به اندازه کافی خوب به شما آغاز شده است علاوه بر آن نیز نسبتا ارزان است و می تواند مقرون به صرفه ورود به ساخت خانه خود را دقیق. آن است که در قیمت $25 و آن را نیز پشتیبانی اپل HomeKit پلت فرم.

در حالی که Belkin هیچ غریبه ای به پلاگین های هوشمند خود را ارائه آخرین آید با یک رد پای کوچکتر است که باید آن را کمتر آشکار. اگر شما علاقه مند به گرفتن دست خود را بر روی آن سر در را به Belkin وب سایت به محل سفارش خود را.

در زمینه تبادل نظر >صفحه اصلی. بیشتر بخوانید درباره Belkin متصل اشیاء HomeKit و IoT (اینترنت اشیاء). منبع: cultofmac



tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب