Assassin's Creed Valhalla, سینمایی, تریلر به نظر می رسد مانند چیزی است که مستقیما از یک فیلم

یوبی سافت رویکرد به Assassin's Creed franchise شده است به انتشار یک عنوان جدید در هر سال است. اما در سال های ا

توسط POSHTIBANNEWS در 14 اردیبهشت 1399

یوبی سافت رویکرد به Assassin's Creed franchise شده است به انتشار یک عنوان جدید در هر سال است. اما در سال های اخیر این شرکت تصمیم به تغییر آن و آخرین بار ما شاهد یک عنوان بزرگ شد و در سال 2018 با Assassin's Creed ادیسه. برای طرفداران حق رای دادن شده اند که به دنبال به جلو به یک عنوان جدید شما را در شانس هستید.

تبلیغات

این شرکت به تازگی گرفته شده پیچد کردن آخرین عنوان در سری در قالب Assassin's Creed Valhalla که در آن به عنوان نام نشان می دهد این خواهد بود که Assassin's Creed بازی که در آن بازیکن قادر خواهد بود به بازی به عنوان یک وایکینگ است که بسیار عالی اگر شما به اساطیر نورس و فرهنگ عامه است.

این شرکت پس از منتشر شد همراه تریلر سینمایی اعلام بازی های آینده که در آن عنوان شده است انتظار می رود برای پیدا کردن راه خود را بر روی هر دو نسل فعلی کنسول مثل PS4 و Xbox One و همچنین کنسول های نسل بعدی مانند PS5 و Xbox سری X همراه با ویندوز و همچنین گوگل Stadia.

وجود دارد هیچ اشاره ای به نینتندو سوئیچ بنابراین به نظر می رسد مانند تعویض بازیکن می تواند نشسته این یکی در حال حاضر. خاصی وجود ندارد تاریخ انتشار در عین حال اما این شرکت در حال حاضر هدف برای یک تعطیلات سال 2020 انتشار. اگر شما چند دقیقه به فراغت شما قطعا می خواهید برای بررسی از تریلر سینمایی در ویدئو بالا.

در زمینه بازی. جزئیات بیشتر در مورد Assassin's Creed و یوبی سافت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن