اپل برای اولین بار بازو مبتنی بر مک بوک می تواند پس از رسیدن به بعد از این سال

آن را شایعه شده برای چند سال است که شرکت اپل انتظار می رود که انتقال را به بازو مبتنی بر لپ تاپ ها در آینده و

توسط POSHTIBANNEWS در 13 خرداد 1399

آن را شایعه شده برای چند سال است که شرکت اپل انتظار می رود که انتقال را به بازو مبتنی بر لپ تاپ ها در آینده و به نظر می رسد که در آینده نزدیک بر ما. با توجه به گزارش های اخیر از iPhoneHacks به نظر می رسد که اپل برای اولین بار ARM-based لپ تاپ می تواند پس از رسیدن به بعد از این سال.

تبلیغات

این گزارش پژواک آنچه که ما تا به حال شنیده می شود در ماه مارس که در آن قابل توجه اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا کرد که اپل برای اولین بار بازو مبتنی بر مک بوک می تواند راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان این سال است. اگر شما یک حرفه ای به دنبال یک لپتاپ MacBook Pro جدید, سپس شما ممکن است بخواهید صبر کنید.

دلیل این است که اپل به آرامی انتقال آن به کل ترکیب. اولین دستگاه انتظار می رود که تا حدودی در سطح ورود مک بوک (که می تواند توضیح دهد که چرا اپل نیست به روز مک بوک در حالی که) قبل از حرکت بر روی آن دیگر مک بوک لپ تاپ که می تواند محل در 1-2 سال آینده.

آن را تعجب آور نیست که اپل می خواهم به آن زمان. دلیل این است که این شرکت احتمالا می خواهد برای اطمینان از سازگاری برنامه و همچنین مطمئن شوید که این بازوی مبتنی بر مدلهای macbook قادر به قرار دادن یک شبیه عملکرد خود را در مقایسه با اینتل هستند. این را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما اگر درست از آن می تواند جالب تغییر در استراتژی برای شرکت کوپرتینو.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ و مک بوک. منبع: gizchinatinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن