اپل HomePod قیمت سقوط: کیسه های هوشمند اپل و بلندگو فقط برای £199

جان لوئیس و همکاران گرفته £70 خاموش RRP از اپل HomePod هوشمند بلندگو به شما اجازه کیسه دستگاه به مراتب مقرون ب

توسط POSHTIBANNEWS در 25 اردیبهشت 1399

جان لوئیس و همکاران گرفته £70 خاموش RRP از اپل HomePod هوشمند بلندگو به شما اجازه کیسه دستگاه به مراتب مقرون به صرفه تر هستند.

یکی از گران ترین هوشمند بلندگو وجود دارد – هر چند نه کاملا تعجب آور نیست زمانی که شما در نظر اپل است که در پشت آن – HomePod فقط دریافت افت قیمت قابل توجهی با تشکر John Lewis & Partners, پایین آمدن برای فقط £199 در این استثنایی صرفه جویی در. البته با John Lewis شما همچنین دریافت ضمانت نامه مدت دو سال با خرید خود را.

وقتی که می آید به طراحی اپل HomePod جای تعجب نیست, آن است که بسیار جذاب دستگاه هوشمند به عنوان سخنرانان بروید. ارائه منحنی, نرم, مواد, بدن, اپل HomePod می ایستد در 172mm بلند, هر چند شما را پیدا خواهد کرد آن را به خصوص hench بلندگو وزن 2.5 کیلوگرم است.

شما ببخش و وزن خود را با این حال زمانی که شما می شنوید نوع صوتی این چیز قادر است با ما در نقد و بررسی بیان, "HomePod برای تلفن های موبایل شگفت انگیز در همه شرایط و با تمام ژانرهای موسیقی است. این دست پایین بهترین صدایی هوشمند بلندگو از همه آنها را. مشخصات فنی زبان, HomePod تک بلندگو اما فراتر از این با هفت تویتر بسته بندی شما در صدا; آن را نمی استریو, اما آن را بیشتر شامل بیش از سنتی مونو."

از نظر ویژگی های HomePod می آید مجهز به صدای کمک از اپل خود را بسیار سیری. هوشمند بلندگو نیز می تواند انطباق با آن صدای متناسب با محیط زیست خود را که آیا آن را از جمع دور در یک قفسه کتاب و یا بر روی یک جزیره در یک طرح باز آشپزخانه.

نیز وجود دارد یک تن از ویژگی های هر چند آن را به ارزش یادآوری است که HomePod است که واقعا مناسب برای کاربران آیفون – بنابراین اگر خانواده شما یک کیسه مخلوط از آی فون و آندروید, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر. اما از نظر دیگر امکانات برای آیفون-زرنگ و دانا به HomePod کنترل می شود HomeKit بخش با پیکربندی آسان با گوشی ها و دیگر دستگاه های اپل. شما همچنین می توانید به راحتی انتقال موسیقی از بازی خود را بر روی تلفن خود را HomePod که شما وارد خانه خود را با ضربه زدن به بالای HomePod.

بسیار شبیه Sonos بلندگوهای HomePod همچنین می تواند به راحتی همکاری با دیگر HomePod برای buildable صدا در سراسر خانه خود را. البته HomePod این نسخهها کار میکند یکپارچه با امثال اپل, موسیقی, اما شما می توانید با استفاده از دیگر خدمات جریان مانند Spotify از طریق پخش و 2. این معنا با این حال از بر خلاف Sonos, شما نمی قادر خواهد بود به بازی آهنگ های مختلف در مختلف HomePods که ممکن است با موسیقی اپل.

برای علاوه بر کامل به شما در حال حاضر قوی اکوسیستم های iOS به HomePod است که قطعا راه را برای رفتن به خصوص با این £70 کاهش قیمت.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب