اندرویید 11 تقریبا آماده است به عنوان گوگل نسخه نهایی بتا

سفر طولانی به اندروید ۱۱ تقریباً کامل است چرا که گوگل بتای نهایی را برای به روز رسانی سیستم عامل اصلی امسال را

توسط POSHTIBANNEWS در 19 مرداد 1399

سفر طولانی به اندروید ۱۱ تقریباً کامل است چرا که گوگل بتای نهایی را برای به روز رسانی سیستم عامل اصلی امسال راه اندازی کرده است.

این سومین بتا گوگل است که امسال راه اندازی شده است و آخرین قبل از این شرکت رول نسخه تکمیل شده به مصرف کنندگان و سازندگان دستگاه در چند ماه آینده است.

اندرويد 11 بتا 3 نامزد انتشار است، يعني گوگل با اضافه کردن امکانات جديد انجام مي شود و از اين به بعد روي رفع اشکال کوچک تمرکز خواهد کرد.

صاحبان دستگاه پیکسل خواهد شد اولین به روز رسانی جدید، با گوگل حمایت امیدوار کننده از پیکسل 2 و بالا. پیکسل 4a جدید خواهد شد در میان آن گوشی و ما فرض پیکسل 5 خواهد شد با آندروید 11 از جعبه در ماه اکتبر کشتی.

غول سیلیکون دره می گوید "این بتا در کمک به توسعه دهندگان قرار دادن لمس های پایان یکجا بر روی برنامه های خود را به عنوان آنها برای آندروید آماده 11 متمرکز شده است، از جمله API رسمی 30 SDK و ساخت ابزار برای آندروید استودیو."

Google می گوید هنوز هم برخی از اشکالات وجود دارد که باید به آن برخورد کرد، مانند یک برنامه دوربین توفنده و مسئله ای با چرخش خودکار نمایش، اما ما مطمئن یم که آنها قبل از انتشار نهایی ریشه کن می شوند.

مرتبط با : بهترین گوشی های دوربین

آن شده است چرخه انتشار عجیب و غریب برای آندروید 11 تشکر تا حد زیادی به لغو گوگل I / O بازگشت در ماه مه. کنفرانس معمولا سیستم عامل جدید را به طور کامل جزئیات می بیند، اما در تقویم امسال به دلیل همه گیر شدن ویروس کوروناویروس غایب بود.

طرح هایی برای آشکار کردن ویژگی های جدید بیشتر توسط ناهمزمانی های مدنی بر سر نابرابری نژادی در ایالات متحده با گوگل گفت که آن را احساس نمی کرد زمان مناسب برای صحبت کردن ویژگی های جدید به تاخیر افتاده است.

آن ویژگی های جدید شامل حباب های چت، اعلان های چت متمایز، زمان بندی حالت تاریک، ضبط صفحه نمایش، ضبط تماس، تنظیمات حفظ حریم خصوصی و فناوری سنجش حرکت بهتر است. ما هیجان زده به نسخه تکمیل شده برای چرخش در پیکسل جدید 4a.

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن