آمازون هاله می خواهد ضربه محکم و ناگهانی لباس زیر خود را و برای ردیابی وضعیت عاطفی خود را

آمازون در حال ورود به عرصه ردیابی سلامت و تناسب اندام با یک برنامه جدید مبتنی بر اشتراک و پلت فرم دستگاه پوشید

توسط POSHTIBANNEWS در 6 شهریور 1399

آمازون در حال ورود به عرصه ردیابی سلامت و تناسب اندام با یک برنامه جدید مبتنی بر اشتراک و پلت فرم دستگاه پوشیدنی به نام آمازون هاله است.

دستگاهی که نمایشگر ندارد، قول می دهد فعالیت، خواب، ترکیب بدن و حتی حالت عاطفی شما را ردیابی کند. این سنسور دما، شتاب سنج و سنسور ضربان قلب در هیئت مدیره، همه تغذیه داده ها به برنامه همراه است. میکروفن در داخل برنامه وجود دارد، اما هیچ ادغام الکسا وجود دارد.

این یک گزاره جالب و شاید یکی ترسناک برای کسانی که توسط چشم انداز تحویل داده های بهداشتی خود را به یکی دیگر از شرکت های بزرگ فن آوری perturbed است.

مرتبط: بهترین ردیاب تناسب اندام 2020

به خصوص هنگامی که آن را به ویژگی ترکیب بدن می آید, که نیاز به شما را به در لباس زیر خود را (و یا دیگر لباس اتصالات تنگ) به منظور ایجاد یک مدل 3D از بدن شما عکس. آمازون می گوید این امر می تواند درصد چربی بدن را با دو برابر دقت یک مقیاس خانگی نشان دهد. این شرکت همچنین می گوید دقیق تر از BMI است.

این شرکت می گوید تمام عکس ها از سرورهای خود حذف می شوند، اما تنها نیاز به ارسال چنین تصاویر صمیمی در ابتدا برای خاموش کردن بسیاری از کاربران بالقوه کافی خواهد بود.

یکی دیگر از نقطه بالقوه نگرانی ابزار تجزیه و تحلیل صدا است که انرژی و پوزیتیویته خود را ارزیابی است. این شرکت می گوید به کاربران کمک خواهد کرد تا بفهمند وقتی با شریک زندگی، همکاران، پیشخدمت و مصاحبه کننده شغلی صحبت می کنند چگونه به نظر می رسد. این لحن خود را تجزیه و تحلیل و نقاط برجسته که در آن شما صدا 'دوستانه' 'خوشحال' و 'غرق' به عنوان مثال بگویید.

این ویژگی سال گذشته در گزارش هایی در مورد رقیب به اصطلاح 'دیده بان آتش' به دیده بان اپل شایعه شد. حریم خصوصی در اینجا مسئله ای خواهد بود. این که آیا آن را شایسته یا نه، وجود خواهد داشت مشکوک این شرکت احساسات و ترکیب بدن به منظور بازار محصولات به مشتریان ردیابی.

احساس ناراحتي ميکني؟ در اینجا برخی از خرید راحتی شما ممکن است دوست دارم در نظر بگیرند؟ چربي بدنت رو پايين اومده؟ Congrats! برای خودتان برخی از دنده تمرین جدید، تملق آمیز است.

در سیاست حفظ حریم خصوصی آمازون آمده است: «اگر شما انتخاب کنید که تن را فعال کنید، یک پروفایل صوتی مورد نیاز است و به هاله کمک می کند تا تنها صدای شما را تحلیل کند. شما می توانید میکروفن در هر زمان با دکمه بی صدا بر روی باند خاموش کنید. و نمونه های گفتار شما پس از پردازش به طور خودکار حذف می شوند بنابراین هیچ هرگز آنها را نمی شنود. تصاویر ترکیب بدن شما در ابر پردازش می شوند و سپس به طور خودکار حذف می شوند بنابراین هیچ جز شما هرگز آنها را نمی بیند.

به گزارش آمازون، به طور طبیعی گروه بدون نمایش که به نظر می رسد زبان طراحی خود را از بند موفق Whoop قرض می گیرد، مراحل و حرکت را ردیابی می کند، در حالی که اثبات شنا نیز با امتیاز 5ATM است.

این گروه در ایالات متحده برای دسترسی زودهنگام به خریداران در حال حاضر در دسترس است و ۶۴٫۹۹ دلار هزینه دارد. اشتراک ۳٫۹۹ دلار در ماه است، اما برای شش ماه اول رایگان است. گروه به صورت نقره ای، سیاه و رز طلا در دسترس است. یک دسته از سبک های مختلف در دسترس بیش از حد وجود دارد.

بر خلاف سایت های دیگر، ما به طور کامل بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم، با استفاده از آزمون های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات. ما هميشه بهت ميگيم چي پيدا ميکنيم . ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید دریافت کنید. به ما بگویید آنچه شما فکر می کنم -- ایمیل ویرایشگرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب