4 هزینه های شما می تواند تبدیل به پس انداز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار تقریبا هر جنبه ای از زندگی روزمره ما. بسیاری از ما مجبور شده اند به

توسط POSHTIBANNEWS در 18 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار تقریبا هر جنبه ای از زندگی روزمره ما. بسیاری از ما مجبور شده اند به یک نگاهی از نزدیک در صورتحساب های ما کاهش هزینه ها و تمرکز بر صرفه جویی در هر گونه پول اضافی است.

اگر شما در حال کار از خانه و فشار دادن دکمه مکث در رفت و آمد به دفتر رفتن به ورزشگاه و یا سایر هزینه های معمول در اینجا چگونه برای دیدن برخی از صرفه جویی در زمان واقعی است.

چگونه به نوبه خود این 4 هزینه های ماهانه به پس انداز

در این مقاله ما قصد داریم به شما نشان می دهد چه مقدار پول شما می توانید ذخیره کنید اگر شما همچنان به نوبه خود هزینه های مناسب به پس انداز.

1. گاز

در اینجا یک زندگی واقعی به عنوان مثال: تیم کلارک عضو نیکول می گوید او منتقل چهار هفته از گاز طبیعی در پول خود صرفه جویی.

"از آنجا که ما دیگر رانندگی به کار هر روز من شروع به قرار دادن مقدار زیادی از پول من به طور معمول صرف گاز در حساب پس انداز" او می گوید.

نیکول صرف در مورد $42 هفته در گاز به طوری که $168 یک ماه است که او واریز به پس انداز.

2. بیمه خودرو

بسیاری از بیمه های خودرو در حال دادن بازپرداخت و اعتبار به مشتریان در طول این زمان. اگر شما در حال گرفتن تخفیف در بیمه اتومبیل خود را سعی کنید به صرفه جویی در مقدار شما به طور معمول صرف.

البته سطح خود را از پوشش ممکن است متفاوت باشد اما به طور متوسط هزینه بیمه اتومبیل است $1,548 در هر ماه و یا $774 هر شش ماه سیاست با توجه به بیمه مقایسه سایت Zebra.com.

بر اساس این اعداد و ارقام اگر شما دریافت 15 درصد اعتبار در شش ماه, سیاست, شما می توانید ذخیره کنید $116 یا 19 دلار در ماه است.

3. پول ناهار

متوسط آمریکا خانوار صرف در مورد $66 یک هفته یا $9.50 یک روز در غذا خوردن با توجه به اداره آمار نیروی کار مصرف کننده هزینه های نظرسنجی برای سال 2018 است که در آخرین فیلم های موجود.

تبلیغات

بسیاری از ما در حال غذا خوردن اغلب در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر شما انتخاب می کنید برای صرفه جویی 10 دلار شما به طور معمول صرف غذا خوردن برای ناهار هر روز هفته شما می تواند در نهایت با 50 دلار در جیب شما در هر هفته.

4. عضویت در بدنسازی

حدود 45 درصد از ورزشگاه را برانگیخت پرداخت 30 دلار در ماه یا کمتر از یک, اشتراک, با توجه به Finder.com.

اگر به شما پرداخت به طور متوسط 30 دلار در ماه و تصمیم به انصراف خود را از عضویت در بدنسازی شما می توانید ذخیره کنید $360 در سال است. علاوه بر این شما می توانید خود را حفظ روال تناسب اندام در خانه با تلاش یک رایگان برنامه تناسب اندام در دوران خود شده است. اگر شما پیدا کردن یک برنامه رایگان است که برای شما کار می کند می تواند به شما صرفه جویی در پول برای سال آمده است.

فکر نهایی

ما واقعا نمی دانم زمانی که ما روزانه رفت و آمد بیمه, نرخ, وعده های غذایی و تناسب اندام برنامه را به حالت عادی بازگشت. در اینجا آنچه در حساب پس انداز خود را می تواند مانند نگاه کنید اگر شما اختصاص کسانی که دلار شما به طور معمول صرف به پس انداز بعد از سه ماه.

2020 هزینه های شما می توانید ذخیره کنید در حال حاضر

هزینه 3-ماه کل
گاز $504
بیمه خودرو $57
پول ناهار $600
عضویت در بدنسازی $90
مجموع $1,251

در حالی که شما در خود قرنطینه و کار از خانه در تلاش برای صرفه جویی در حتی یکی از این مناطق می تواند کمک به شما در ساخت پس انداز خود را.

اگر شما در حال حاضر نیست که یک صندوق اضطراری شما می توانید با استفاده از این پول اضافی برای ایجاد یک. این راهنما می تواند کمک به شما آغاز شده است.

بیشتر منابع از پس انداز Clark.com:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن