UFC 4 gamers KO EA ورزشی و نیروی در بازی آگهی takedown

EA ورزشی به UFC 4 gamers عذرخواهی، پس از شکایت بیش از تبلیغات تهاجمی در طول فیلم پخش در مبارزه است. پارسه با ظ

توسط POSHTIBANNEWS در 17 شهریور 1399

EA ورزشی به UFC 4 gamers عذرخواهی، پس از شکایت بیش از تبلیغات تهاجمی در طول فیلم پخش در مبارزه است.

پارسه با ظاهر تبلیغات در هفته گذشته بخور داده شد، به عنوان EA به دنبال ایجاد برخی از درآمد پس از خرید از نسخه جدید شبیه ساز هنرهای رزمی مخلوط آن است.

تبلیغات بسیار درست به تجربه مشاهده تلویزیون واقعی بود، نشان دادن بنر حامی کوتاه قبل از نشان دادن پخش حرکت آهسته است. با این حال ، gamers در زمان به Reddit و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی متهم EA به بهره گیری از طرفداران وفادار که در حال حاضر می خواهم بیش از قیمت کامل برای بازی forked.

مرتبط: بهترین ایکس باک یک بازی

در حال حاضر استودیو توجه واکنش، غیر فعال تبلیغات و عهد کرد که آنها را به تجربه گیم پلی بازگشت نیست. این شرکت اشاره کرد که تبلیغات درون بازی جدید نیست، اما پیش از این برای منو و لوگوهای اصلی روی بوم هشت ضلعی رزرو شده بود. به نظر می رسد این شرکت دست کم گرفته چقدر اندوه گسترش استراتژی آگهی تولید خواهد کرد.

CoreySA of EA posted on the EASportsUFC subreddit: "It is abundantly clear from your feedback that integrating ads into the Replay and overlay experience is not welcome. تبلیغات توسط این تیم از کار افتاده است و ما به خاطر هرگونه اختلال در گیم پلی که بازیکنان ممکن است تجربه کرده باشند عذرخواهی می کنیم. ما متوجه می شویم که این باید پیش از زمان با بازیکنان ارتباط برقرار می شد و این بر ما است.

"ما می خواهیم مطمئن شویم که بازیکنان ما بهترین تجربه ممکن بازی EA ورزشی UFC 4، بنابراین ادغام آگهی در پخش و تجربه روکش خواهد شد دوباره در آینده ظاهر نمی شود."

برخی از بازی بازان به ویژه از شیوه ای که در آن EA هفته ها پس از راه اندازی بازی وقفه تجاری را اضافه کرد ناراضی بودند. برخی بنگاه را متهم کردند که این کار را برای دور زدن چشم داوران انجام داده است. برخی دیگر به مسائل متعدد در حال انجام با بازی اشاره کردند، پرداخته نشده است، در حالی که این شرکت وقت خود را صرف یکپارچه سازی تبلیغات می کند.

بر خلاف سایت های دیگر، ما به طور کامل بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم، با استفاده از آزمون های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات. ما هميشه بهت ميگيم چي پيدا ميکنيم . ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید دریافت کنید. به ما بگویید آنچه شما فکر می کنم -- ایمیل ویرایشگرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن