این PS5 و Xbox سری X نمی خواهد رقابت با Stadia: اما آمازون ممکن است

ابر جریان خدمات مانند کارت گرافیک GeForce در حال حاضر و Stadia را نمی خواهد در رقابت با سونی PS5 و Xbox سری X,

توسط POSHTIBANNEWS در 28 خرداد 1399

ابر جریان خدمات مانند کارت گرافیک GeForce در حال حاضر و Stadia را نمی خواهد در رقابت با سونی PS5 و Xbox سری X, بازی کنسول برای مدتی با توجه به کارشناسان صنعت.

آینده منبع تحلیلگر بازار, James منینگ اسمیت گفت: بررسی مورد اعتماد است که در حالی که بازی در جریان خدمات مانند استادیوم و GeForce شرکت را متحول بازار آنها بیش از حد جوان برای رقابت با کنسول های سنتی مانند PS5 و Xbox سری X.

"امروز تصویری بازی صنعت در تلاطم یک تحول بزرگ از یک محصول گرا کسب و کار به عنوان یک سرویس ، جریان و cloud gaming در حال رشد سریع خدمات در صنعت بازی و شرکت هایی که مایل به رقابتی باقی می ماند نیاز به سرمایه گذاری در آنها را," او گفت:.

"[اما] در 5 سال آینده ما انتظار نداریم که یک تغییر قابل توجهی دور از بازی های سنتی و سخت افزار به طور کامل با ابر مبتنی بر سیستم عامل بازی داشتن یک تاثیر قابل توجهی به فروش PS5 و Xbox سری X در این زمان است."

مرتبط با: 5 پلی استیشن مقابل ایکس باکس سری X

GlobalData, ارشد موضوعی تحلیلگر Rupantar گوآ آینه اسمیت احساسات نشان می دهد مسائل فنی به این معنی است که در حالی که ابر بازی تبدیل خواهد شد بیشتر رایج آن را در ابتدا به عنوان مکمل برای کنسول.

"در 10 سال مقدار قابل توجهی از بازی ها میزبانی می شود در ابر و دسترسی از طریق thin-client رایانه های شخصی, کنسول ها و یا تلفن همراه. اما این تاخیر مربوط به چالش های موجود در cloud gaming خواهد از آن جلوگیری از مصرف بیش از این صنعت به طور کامل. جریان بازی از طریق ابر فرایند پیچیده تر در مقایسه با جریان یک جهت عام با توجه به تعامل مداوم از بازی با کاربران و بالعکس," او گفت:.

"پس ابر بازی نیاز به سخت افزار مناسب برای غلبه بر مسائل پوشیدگی در منبع خواهد شد که ارائه شده توسط سیستم عامل است. بنابراین ما معتقدیم که ابر بازی پدیدار خواهد شد به عنوان یک سرویس در سیستم عامل بازی به عنوان مخالف به نمایندگی از رقابت مستقیم حداقل برای آینده قابل پیش بینی."

این استراتژی مایکروسافت را گرفته با خود ایکس باکس پلت فرم. شرکت راه اندازی نسخه بتا از آن پروژه xCloud خدمات جریان سال گذشته است. این سرویس طراحی شده است برای نشستن در کنار شرکت ایکس باکس و ویندوز های ارائه شده و به کاربران اجازه جریان عناوین آنها خود را و یا اجاره برای دستگاه های تلفن همراه بیش از ابر. سونی یک شبیه پلی استیشن در حال حاضر اما این است که در حال حاضر محدود به شرکت های کنسول ها و رایانه های شخصی است.

مرتبط: بهترین PS5 بازی

اسمیت گفت: تنها شرکت است که به طور بالقوه می تواند تغییر این است که آمازون است که شایعه به کار خود را در آن cloud gaming خدمات.

"آمازون بازی بازوی باقی مانده است آرام در امکان رقابت در ابر بازی فضایی, اما, با شرکت گسترش به اشتراک فیلم و موسیقی و AWS' موقعیت پیشرو در اطلاعات-مرکز ارائه آن به نظر می رسد که آمازون نیز وارد cloud gaming," او گفت:.

"آمازون خواهد بود منحصر به فرد قرار است به منظور توسعه یک USP در بازی نه تنها به دلیل آن نخست خدمات بلکه به دلیل مالکیت خود را از کشش پیشرو گیم پلی جریان سایت. آن است که به احتمال بسیار زیاد است که این شرکت خواهد این اهرم در هر آینده تاخت و تاز کردن به بازی."

مایکروسافت و سونی کنسول نسل بعدی هر دو پیش بینی برای پایان سال منتشر شده است. سونی پرده برداری از PS5 اولین مجموعه از عناوین هفته گذشته است. این شامل افق ممنوع غرب Resident Evil 8 مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales, Gran Turismo 7 و چرخ ضامن دار و چکاچاک: شکاف از هم جدا.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن