تمامیت Mandalorian فصل 1 در حال حاضر در دسترس برای شراب خواری-سازمان دیده بان دیزنی Plus UK − free trial هر کسی ؟

هر قسمت از این Mandalorian فصل 1 در حال حاضر در دسترس به تماشای در دیزنی به علاوه انگلستان است. اگر شما شراب خ

توسط POSHTIBANNEWS در 21 اردیبهشت 1399

هر قسمت از این Mandalorian فصل 1 در حال حاضر در دسترس به تماشای در دیزنی به علاوه انگلستان است. اگر شما شراب خواری آن را همه در یک بروید که پنج ساعت و 23 دقیقه از عمل (اگر شما نشستن از طریق اعتبارات).

با جنگ ستارگان روز دوشنبه و دیگری آرام و آخر هفته پیش رو, آن را واقعا نمی توانست اتفاق افتاده در یک زمان بهتر است.

خوب 27 دسامبر 2019 ممکن است بهتر بوده است − که زمانی که فصل آخر در واقع منتشر شد به دیزنی به همراه مشترکین در آمریکا و کانادا و هلند نیوزیلند و استرالیا. اما البته دیزنی به علاوه تنها در دسترس در بریتانیا در مارس 24.

مرتبط: چگونه برای به دست آوردن دیزنی به علاوه در یک تلویزیون هوشمند

در انگلستان دیزنی بوده و درمان نشان می دهد که اگر آن را به یک نام تجاری دنیای جدید انتشار انداختن قسمت های جدید از این Mandalorian بر روی پلت فرم در هر هفته.

دلیل این امر ساده است. دیزنی به علاوه ارائه می دهد کاربران یک هفت روز تست رایگان, و اگر تمام هشت قسمت از این Mandalorian شد و در دسترس بر روی پلت فرم از روز یک بار از مردم می خواهم که شراب خواری-تماشای همه آنها را و سپس لغو آزمایشی خود را.

در صورتی که طرح های خود را در تمام طول و شما برگزار کردن فعال کردن محاکمه آزاد خود را در پیش بینی از این لحظه به خوبی در حال حاضر وقت خود را به درخشش.

این Mandalorian یکی از 35 دیزنی پلاس اصل. این تعداد رشد کرده از ولخرجى 13 در ماه مارس و تنها بزرگتر خواهد شد ،

اگر شما در آزمایشی رایگان و فانتزی چسبیده در اطراف پس از آن را بیش از یک اشتراک به دیزنی به علاوه انگلستان هزینه خواهد شد شما یا £5.99 در هر ماه (که می افزاید: به £71.88 در طول دوره از یک سال و یا £59.99 هر سال (معادل £4.99 در هر ماه).

هر کدام از شما برای, شما برای دسترسی به 4K و HDR محتوا و یک حساب به شما اجازه می دهد به جریان تا چهار های مختلف نشان می دهد و یا فیلم بر روی چهار دستگاه های مختلف در هر زمان.

مرتبط با: Disney Plus vs Netflix

اگر به یاد داشته باشید برای انصراف از محاکمه آزاد خود را قبل از آن را با توجه به پایان است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن