تسلا 'siOS برنامه است در مورد دریافت بسیار امن تر

در حالی که ما از تکنولوژی که باعث می شود ماشین های ما هوشمندانه تر و بهتر از همیشه بودند استقبال می کنیم، آن ر

توسط POSHTIBANNEWS در 27 مرداد 1399

در حالی که ما از تکنولوژی که باعث می شود ماشین های ما هوشمندانه تر و بهتر از همیشه بودند استقبال می کنیم، آن را به نوبه خود ایجاد مجموعه ای جدید از مشکلات، به نام مسائل امنیتی که در آن آنها می تواند هک شود. با این حال، اگر شما صاحب یک ماشین تسلا، شما ممکن است خوشحال به یاد بگیرند که نسخه iOS از برنامه است در مورد دریافت بسیار امن تر است.

تبلیغات

در یک توییت توسط مدیر عامل تسلا، الون مشک، او تأیید کرده است که احراز هویت دو عاملی برای برنامه به زودی در حال آمدن است و آن را در مراحل نهایی اعتبار سنجی است. برای کسانی که تسلا را در اختیار ندارن، معرفی احراز هویت دو عاملی در واقع یک معامله بسیار بزرگ است. به این دلیل است که از برنامه می توان برای کنترل بسیاری از جنبه های ماشین استفاده کرد.

این محدوده از فعالیت های اساسی مانند کنترل پخش رسانه ها، تا ویژگی های پیشرفته تر مانند کنترل چراغ ها، قفل کردن و باز کردن قفل ماشین و همچنین توانایی احضار خودرو به محل سکونت شما است. با معرفی احراز هویت دو عاملی، این شانس را کاهش می دهد که اگر کسی به طریقی موفق به گرفتن دست بر روی نام کاربری و رمز عبور شما شود، باز هم قادر به سرقت ماشین شما یا به هم خوردن آن از زمانی که کد احراز هویت به تلفن شما ارسال می شود، نمی تواند.

هنوز کلمه ای در تاریخ انتشار وجود نداره، اما بر اساس توییت مشک، به نظر می رسد که باید در آینده ای نزدیک به آن نزدیک شود.

در زمینه اپل >تلفن همراه >حمل و نقل. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها، iOS، امنیت و تسلا. منبع: appleinsidertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب