Technics و ردبول تیم برای نسخه محدود SL - 1210MK7 turntable

Technics و ردبول BC یک، بزرگترین رقابت شکست در جهان، شریک شده اند و در حال انتشار یک نسخه نسخه محدود از SL-120

توسط POSHTIBANNEWS در 16 شهریور 1399

Technics و ردبول BC یک، بزرگترین رقابت شکست در جهان، شریک شده اند و در حال انتشار یک نسخه نسخه محدود از SL-1200/1210MK7 عرشه.

Technics در حال انتشار نسخه محدودی از عرشه سری SL-1200 خود را (در اروپا آن را SL-1210MK7R نامیده می شود) به علامت مشارکت خود را با ردبول BC یک، خانه به بزرگترین رقابت breakdance جهان است.

مرتبط: بهترین turntables

turntable می رود در فروش این ماه (سپتامبر) ، و ویژگی های چند سفارشی ردبول را به این بازیکن وینیل منحصر به فرد است. headshell در حال حاضر می آید در قرمز ردبول، لحن ویژگی های پایان طلایی، با حصیر لغزش تحت پوشش در طراحی 'BC یک' و decal turntable شامل "Technics x ردبول BC یک" پایان.

turntable خود باقی می ماند بسیار همان SL - 1200MK7 عرشه به عنوان قبل از حمایت از سرعت 33-1/3، 45 و 78rpm: آن را نگه می دارد موتور درایو مستقیم بی هسته خود را، و لحن S شکل فراهم می کند عملکرد ردیابی بالا برای اطمینان از سبک جست و خیز نمی کند حتی زمانی که دی جی خراش سوابق. پای عایق خاموش ارتعاشات و عرشه ارائه می دهد کنترل دیجیتال کامل بیش از تنظیم زمین. نور strobe -- ویژگی های استاندارد در تمام مدل های SL - 1200 از اصلی -- شده است tweaked به رنگ های قرمز و آبی روشن.

B-boys and b-girls from around the world can send in their applications for the Red Bull BC One E-Battle now (entry opened on August 7th), with the online World Final set for late October. برندگان رده های b-boys و b-girls یک SL-1200MK7 (SL-1210MK7) به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.

برای کسانی که کاملا به عنوان قادر نیست که آن را به breakdancing می آید، شما هنوز هم می توانید دست خود را بر روی turntable برای £ 899 دریافت کنید. با این حال، تنها ۱۰۰۰ مدل در سراسر جهان در حال ساخت است و ۲۵۰ مدل از SL-1210MK7R برای خرید در بریتانیا در دسترس خواهد بود. شما می خواهید در سریع اگر شما برنامه هایی از اضافه کردن این عرشه نسخه محدود به خانه خود را دریافت کنید.

بر خلاف سایت های دیگر، ما به طور کامل بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم، با استفاده از آزمون های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات. ما هميشه بهت ميگيم چي پيدا ميکنيم . ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید دریافت کنید. به ما بگویید آنچه شما فکر می کنم -- ایمیل ویرایشگر

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب