وان پلاس 8 Pro اشکال به معنی صاحبان گیر با استاندارد-def Netflix

وان پلاس 8 Pro دارای یک صفحه نمایش بزرگ با 120 هرتز سرعت رفرش و یک حالت HDR است که ایده آل برای برنامه های مان

توسط POSHTIBANNEWS در 13 خرداد 1399

وان پلاس 8 Pro دارای یک صفحه نمایش بزرگ با 120 هرتز سرعت رفرش و یک حالت HDR است که ایده آل برای برنامه های مانند Netflix بکشد.

اما اذعان کرد مسئله با این گوشی به این معنی برخی از adopters اولیه تنها قادر به تماشای محتوای از ارائه دهندگان مانند Netflix و Amazon Prime تصویری در تعریف استاندارد.

وان پلاس در حال کار بر روی یک راه حل برای این مشکل است که بنا به گزارش ها آغاز شد و با اکسیژن نسخه سیستم عامل 15.5.5 به روز رسانی برای وان پلاس 8 Pro و همچنان در نسخه 15.5.6.

با توجه به پوستر روی وان پلاس جامعه, انجمن, این موضوع شده است یک مشکل برای یک ماه.

یک OnePlus سخنگو گفت: Android Authority: "این یک مسئله شناخته شده موثر بر تعداد محدودی از دستگاه های. ما در حال کار بر روی یک OTA برای حل و فصل این در اواخر ماه ژوئن است."

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی Plus

بنابراین چه چیزی باعث این مسئله است ؟ به نظر می رسد ممکن است مربوط به گوگل متعلق به DRM پلت فرم به نام Widevine استفاده شده است که برای اطمینان از محتوای خاصی است که تنها در دسترس برای مشترکین واجد شرایط.

اکسیژن به روز رسانی سیستم عامل است که بنا به گزارش حاشیه Widevine امنیتی سطح از سطح 1 به سطح 3 که غیر فعال HD ویدیو در نرم افزار با استفاده از پروتکل. در میان کسانی که آمازون نخست تصویری و Netflix بکشد.

در حالی که آن را به سختی بزرگترین معامله در جهان در برخورد با بسیاری از ادامه بحران در حال حاضر این بهترین زمان برای این موضوع به اعتصاب داده شده چگونه متکی ما در جریان خدمات. ثابت در حال آمدن است اما نه برای حداقل چند هفته به نظر می رسد. وان پلاس در حال حاضر به انتشار یک ثابت برای وان پلاس 8 Pro صفحه نمایش بعد از بسیاری از کاربران با تجربه رنگ سبز

در ماه آوریل این شرکت گفت: اعتماد و بررسی: "OnePlus ارزش بازخورد کاربر و متعهد به ارائه بهترین گوشی های هوشمند را تجربه کنند. تیم ما در حال حاضر در حال بررسی این گزارش به شناسایی بهترین راه حل برای کاربران ما و ما موضوع را به روز رسانی به زودی به عنوان آنها آماده هستند. در مورد رنگ سبز, ما در حال کار برای حل و فصل این در بعدی ما OTA."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن