اخبار سازمان شروع خواهد شد با استفاده از دیجیتال و متن برای مبارزه با اخبار جعلی

تقلبی اخبار ثابت کرده است که یک مشکل بزرگ در این روزها به ویژه هنگامی که آن را به اشتراک گذاری در رسانه های اج

توسط POSHTIBANNEWS در 25 تیر 1399
تقلبی اخبار ثابت کرده است که یک مشکل بزرگ در این روزها به ویژه هنگامی که آن را به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی می تواند اجازه می دهد آن را به گسترش بسیار سریع با پتانسیل برای انجام بسیاری از آسیب های قبل از آن متوقف می شود (اگر در تمام). اما به نظر می رسد که عمده اخبار سازمان های در حال کار با هم برای رسیدگی به این مشکل از طریق استفاده از دیجیتال و متن.
تبلیغات

دوبله پروژه مبدا به گزارش از بی بی سی (که خواهد شد و شرکت در آن) آن متصل "digital watermark به رسانه ها نشات گرفته از معتبر محتوای خالق یک علامت است که ممکن است زمانی که محتوا شده و دستکاری شده است. زمانی که به میدان فرستاد, مخاطبان را ببینید شاخص اصالت همراه با یک پیام در محتوا یا در مرورگر. این است که اطمینان حاصل شود مخاطبان می دانم محتوا مانند تصویری که تولید شده توسط آن ادعا منبع و نه دستکاری شده برای مقاصد دیگر."

در واقع این متن را به عنوان مهر اصالت از انواع که در آن اگر شما آن را ببینید در حال استفاده, سپس, شانس خوب وجود دارد که شما می توانید اعتماد منبع. سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر همراه با گوگل را نیز به نحوی قادر به استفاده از آن دیجیتال و متن برای کمک به پرچم مقالات به عنوان "اصل",

با توجه به تونی هال مدیر کل بی بی سی "دروغ یکی از امروز بزرگ مضرات. آن می تواند به تضعیف دموکراسی ایجاد تفرقه و تحریف بحث های عمومی. مقابله با آن است که با فشار دادن یک اولویت است. که چرا از آن بسیار حیاتی است که TNI موفق است. آن را تا به حال قابل توجه شروع و من خوشحال تر سازمان در حال پیوستن به مبارزه با دروغ. در جهان از افزایش تقسیم کار هم بهترین راه برای ارائه نتایج."

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook, Google و توییتر. منبع: بی بی سیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب