به بیرون درز کالا می تواند اشاره به همه جدید Crash Bandicoot برای PS5

محصولات جدید پدید آمده برای Crash Bandicoot که به نظر می رسد به ویژگی های طراحی تجدید نظر برای یاد platforming

توسط POSHTIBANNEWS در 22 خرداد 1399

محصولات جدید پدید آمده برای Crash Bandicoot که به نظر می رسد به ویژگی های طراحی تجدید نظر برای یاد platforming و طلسم اشاره کرد که شاید یک بازی جدید در راه است.

با مجوز رسمی توسط پلی استیشن, این, کالا, ویژگی های یک سقوط Bandicoot طراحی شبیه به های اخیر, بازی موبایل, بازی مخالف دلتنگ زیبایی او ملبس به در بسیار موفق N. عاقل سه گانه است.

این برای اولین بار کشف توسط یک کاربر در توییتر (از طریق IGN) که طبعا هیجان زده است که از جمله کالا اشاره در جدید Crash Bandicoot بودن امشب در آینده از بازی رویداد که از ویژگی های تعدادی از عناوین آینده به PS5.

تصاویر سرچشمه از یک Blackfire اروپایی کالا توزیع کننده شناخته شده برای برخورد با عمده بازی خواص در گذشته است. این محصولات شامل مجسمه کوچک کلاه و حتی لامپ. با وجود اینکه در دسترس برای مشاهده در اوایل امروز لیست شده اند گرفته شده اضافه کرد شواهد بیشتر به یک بازی جدید که در آن کار می کند.

تصادف دیده می شود برگزاری گوشی های هوشمند در برخی از طرح های معنی است که این کالا می تواند مربوط به بازی های تلفن همراه و هیچ چیز بیشتر اما با توجه به این مجوز توسط PlayStation آن می ایستد به همین دلیل است که چیزی جدید می آیند از این. ما انگشتان ما عبور از سقوط Bandicoot خواهد بود بیش از خوش آمدید در نسل بعدی کنسول ها.

Platforming و کثافت مانند Crash Bandicoot و Spyro اژدها پیدا کرده اند به موفقیت های بزرگی در سال های اخیر به لطف remasters که افزایش یافته اصلی خود ماجراهای جدید با گرافیک و ویژگی های گیم پلی. آنها معرفی شده به کل مخاطبان جدید در حالی که همچنین کمک به همسر پارسه بطور منظم احساس خود را دلتنگ کودکی.

آن خواهد بود جالب برای دیدن چگونه یک تجربه جدید خواهد بود دریافت از جهان از platforming و آمده است یک راه طولانی از اصلی پلی استیشن و نوستالژی به سادگی نمی تواند weaponised در راه همان است. در هر صورت این یک طلسم است که تاثیر بزرگی بدون در نظر گرفتن که در آن به نظر می رسد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب