هارمن کاردون استناد 200 بلندگوی هوشمند را اعلام کرد

مجموعه استنادی هارمن کاردون بلندگوی دیگری را با بلندگوی هوشمند استنادی ۲۰۰ به محدوده خود اضافه کرده است. بلندگ

توسط POSHTIBANNEWS در 12 شهریور 1399

مجموعه استنادی هارمن کاردون بلندگوی دیگری را با بلندگوی هوشمند استنادی ۲۰۰ به محدوده خود اضافه کرده است.

بلندگوی هوشمند استنادی ۲۰۰ (۲۹۹ پوند) به سری بلندگوی هارمن کاردون می پیوندد و بلندگویی است که با چشم قابل حمل طراحی شده است، به این معنی که می توان از آن هم در داخل و هم در خارج از خانه استفاده کرد.

مرتبط: بهترین بلندگوهای بلوتوث

هنگامی که به طور کامل شارژ, هارمن کاردون استناد 200 می تواند هشت ساعت پخش مداوم ارائه. هنگامی که آن را از شارژ اجرا, عمر باتری را می توان با قرار دادن آن را در گهواره جمع و جور خود را افزایش. اگر شما نیاز به افزایش باتری زمانی که شما خارج و در مورد, سپس استناد 200 همراه با پورت USB-C از می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اتهام بلندگو.

طراحی ادامه زیبایی شناسی شیک است که هارمن کاردون برای شناخته شده است، طراحی پیچیده اسکاندیناوی خود را در ترکیب با لحن تاسیس شده توسط بلندگوهای قبلی است. بلندگو می آید در یک پارچه پشم مخلوط حق بیمه توسط Kvadrat پوشیده شده, که همچنین دارای یک پوشش ویژه ای برای تمیز کردن آسان. همچنین IPX4 اثبات چلپ چلوپ بنابراین باید قادر به مقاومت در برابر چند چلپ چلوپ آب.

با پشتیبانی از Wi-Fi و بلوتوث، استناد 200 می تواند بین این دو برای استفاده در خانه و خارج سوئیچ. تویتر ۱ اینچی و راننده میان برد ۵ اینچی در کنار دو رادیاتور منفعل برای ارائه باس.

کمک های صوتی بدون دست توسط دستیار گوگل ارائه می شود. بگویید 'هی گوگل' و شما قادر خواهید بود برای دسترسی به موسیقی از خدمات جریان (و یا هر چیز دیگری فانتزی خود را) از طریق یک فرمان آوازی. پشتیبانی از AirPlay 2 و ساخته شده در Chromecast وجود دارد, که همچنین ارائه می دهد شانس برای اتصال به بلندگوهای استنادی دیگر, بنابراین شما می توانید خود را تشکیل می دهند چند اتاق راه اندازی.

پس از راه اندازی، دیو راجرز، رئیس جمهور، بخش سبک زندگی هارمن گفت: "مشتری هارمن کاردون انتظار دارد برای لذت بردن از یک تجربه گوش دادن حق بیمه در هر لحظه از زندگی خود را. ما هیجان زده ایم که صدای زیبا و طراحی نفس گیر محدوده استناد را از محدوده خانه بیرون بیاوریم و موسیقی را آزاد کنیم.»

استناد هارمن کاردون 200 می رود در فروش در ماه اکتبر به قیمت £ 299.99 ، و در زمستان خاکستری و کلاسیک سیاه و سفید به پایان می رسد در دسترس خواهد بود.

بر خلاف سایت های دیگر، ما به طور کامل بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم، با استفاده از آزمون های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات. ما هميشه بهت ميگيم چي پيدا ميکنيم . ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید دریافت کنید. به ما بگویید آنچه شما فکر می کنم -- ایمیل ویرایشگرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن