Fortnite آغاز بکار کریستوفر نولان فیلم تریلر و برنامه های نمایش فیلم برای آینده

حماسه بازی Fortnite ساخته شده است یکی دیگر از عظیم چلپ چلوپ در فرهنگ عامه زمانه با نمایش اولین تریلر کریستوفر

توسط POSHTIBANNEWS در 2 خرداد 1399

حماسه بازی Fortnite ساخته شده است یکی دیگر از عظیم چلپ چلوپ در فرهنگ عامه زمانه با نمایش اولین تریلر کریستوفر نولان آخرین فیلم نکنيد.

عمده هنرمندان و فیلمسازان و دیگر شرکت ها را به وضوح شروع به درک مخاطبان بزرگ Fortnite است آزمایش با روش های ترویج محصولات خود را در بازی حماسی' بلند پروازانه metaverse.

شناخته شده برای شوالیه تاریکی سه گانه آغاز به کار دونکرک و بی شمار دیگر کلاسیک, کریستوفر نولان قطعا نیست اولین مدیر ما می خواهم فکر می کنم از به کار در کنار Fortnite. اما در اینجا ما با آخرین تریلر شعار داشتن پخش شد در بازی شب گذشته.

شعار به نظر می رسد به دنبال یک مامور مخفی به عنوان او تلاش برای جلوگیری از جنگ جهانی 3 و ستاره و امثال Denzel Washington, Michael Caine و رابرت پتینسون. این یک انتخاب عظیمی از بازیگران است که به سختی تعجب آور برای یک نولان تصویر.

تریلر نشان داده شد در Fortnite حزب رویال حالت که ویژگی های مبارزه و به سادگی با هدف گرد هم می آورد که در آن آنها می توانید در انواع مختلف فعالیت ها و پخش زنده را نشان می دهد و حوادث مانند شعار تریلر.

حماسه بازی نیز تایید آن خواهد شد نشان دادن یکی از کریستوفر نولان فیلم در تمامیت خود را بعد از این تابستان. هنوز معلوم نیست که این فیلم خواهد بود و به احتمال زیاد نیاز به بازی این بازی امتیاز (ببخشید یادگاری طرفداران).

اگر شما می خواهید به تماشای شعار جدید تریلر در Fortnite برای خودتان آن را نشان داده پس از یک ساعت در حزب رویال در تمام سیستم عامل. یا آن و یا شما می تواند صرفه جویی در برخی از زمان و فقط تماشای آن را بر روی یوتیوب.

ما مجذوب برای دیدن آنچه مهم دیگر تریلر ها و اطلاعیه ها را می توان در Fortnite رفتن به جلو از پتانسیل صادقانه بی حد و حصر. رویای ما رویداد برای دیدن تمامیت رسلمنیا برگزار شد در نبرد رویال.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن