Facebook Google, عکس, صادرات ابزار در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده

در طول سال ما احتمالا انباشته یک تن از عکس هایی که ما ممکن است ارسال و به اشتراک گذاری Facebook. با توجه Faceb

توسط POSHTIBANNEWS در 14 اردیبهشت 1399

در طول سال ما احتمالا انباشته یک تن از عکس هایی که ما ممکن است ارسال و به اشتراک گذاری Facebook. با توجه Facebook حریم خصوصی رسوایی ما مطمئن هستیم که برخی از شما دیگر ممکن است خیلی راحت با استفاده از پلت فرم اجتماعی و ممکن است بخواهید به حرکت برخی از مطالب خود را خاموش آن.

تبلیغات

اگر شما به دنبال یک راه سریع خود را به صادرات Facebook عکس, شما ممکن است علاقه مند به یادگیری است که Facebook Google, عکس, صادرات ابزار در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده است. برای کسانی که آشنا نیستند Facebook قبلا راه اندازی یک ابزار است که اجازه به کاربران برای صادرات عکس ها از پلت فرم های خود را به گوگل, عکس, صرفه جویی در کاربران از زمان نیاز به صورت دستی آنها را دانلود و reupload آنها

اما این ویژگی تنها قبلا در دسترس در مناطق مانند آسیا و آفریقا و اروپا و آمریکای لاتین اما به نظر می رسد مانند آن را در نهایت در بر داشت راه خود را stateside. از ویژگی های بسیار ساده است که در آن همه شما باید انجام دهید این است رفتن به Facebook تنظیمات و دنبال دهید و شما باید خوب به آن بروید.

توجه داشته باشید که این ویژگی را نمی کند در واقع خود را حذف Facebook عکس, بلکه آن را ایجاد یک کپی خواهد شد که Google آپلود عکس. حتی اگر آن را برای حفظ حریم خصوصی دلایل آن هنوز هم می تواند یک راه خوب برای ایجاد یک جایگزین پشتیبان فقط برای آیندگان.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook, Google و Google عکس. منبع: androidpolice



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن