بوز تماس آن واریز شده در آن واقعیت افزوده تلاش

زمانی که شما فکر می کنم بوز, شما ممکن است فکر می کنم از این شرکت است که باعث می شود هدفون. اما در چند سال گذشت

توسط POSHTIBANNEWS در 29 خرداد 1399
زمانی که شما فکر می کنم بوز, شما ممکن است فکر می کنم از این شرکت است که باعث می شود هدفون. اما در چند سال گذشته بوز گسترش داده است بر آنچه آنها انجام و غوطه ور انگشتان خود را به واقعیت افزوده با یک جفت عینک هوشمند. متاسفانه به نظر می رسد که این شرکت تصمیم گرفته است به دنبال این تکنولوژی هر بیشتر.
تبلیغات

در بیانیه ای ساخته شده به پروتکل بوز سخنگوی نقل است گفت: "ما چیزهای زیادی یاد گرفتم — بیشتر که کار ما در آر تحویل قانع کننده تجربه مشتری بر اساس منافع خاص و استفاده خاص موارد نه به صورت گسترده استفاده روزانه. بنابراین ما تصمیم به توقف کار بر روی شخص ثالث توسعه دهنده نرمافزار و نمی توان حمایت از آنها فراتر از اواسط ماه جولای."

این در واقع جالب است که Bose به دنبال تماس آن واریز شده در تاریخ, به ویژه هنگامی که شرکت های دیگر مانند اپل هستند گفت: به جعل جلوتر با خود آر راه حل. این عینک هوشمند مفهوم است مسلما نه فروش سخت به خصوص در این روز و سن که در آن حریم خصوصی به نظر می رسد مهم تر از همیشه چه با ما بیشتر در ارتباط است.

بوز خواهد بود اولین شرکت تماس آن واریز شده حتی بزرگتر با تکنولوژی شرکت های مانند گوگل تا به حال به جلو و پلاگین در گوگل شیشه ای پوشیدنی پس از آن شکست خورده برای به دست آوردن جریان اصلی مورد توجه است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره واقعیت افزوده (AR) و بوز. منبع: پروتکلtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن