بهترین اینتل Z490 مادربرد 2020: بالا 6 گزینه برای Comet لیک

اینتل انداخته کامل پشته جدید Comet لیک 10th Gen پردازنده, اما شما نیاز به یک مادربرد جدید به منظور استقرار یکی

توسط POSHTIBANNEWS در 31 اردیبهشت 1399

اینتل انداخته کامل پشته جدید Comet لیک 10th Gen پردازنده, اما شما نیاز به یک مادربرد جدید به منظور استقرار یکی از این پردازنده. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید اما بهتر است Intel Z490 مادربرد برای پول نقد خود را?

جدید پردازنده اضافه کردن هسته بیشتر و سرعت بیشتر در مقایسه با زمانی که به اینتل قبلی چیپس و جدید Z490 چیپ ست می شود گام های شبکه – این در حال حاضر پشتیبانی از 2.5 Gbps اترنت و وای فای 6. در مناطق دیگر هر چند چیپ ست باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر از Z390 و هنوز هم وجود دارد هیچ PCI-E 4.0 پشتیبانی می کند.

ما گرد کرده ام تا شش از بهترین جدید Z490 مادربرد برای پیدا کردن کدام گزینه باید بهترین امکانات و کارایی و قیمت – بنابراین شما دقیقا می توانید ببینید که تخته باید پیدا کردن یک خانه جدید خود را به کامپیوتر.

هر یک از هیئت مدیره در این تست قفل شده و لود شده با پردازنده Intel Core i9-10900K CPU, کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2080 Ti کارت گرافیک 16GB حافظه و یک NVMe SSD و آنها آزمایش شده در تست Geekbench Cinebench و 3D Mark زمان جاسوسی.

ما همچنین به پرداخت نزدیک توجه به مناطقی است که هر کسی باید بررسی کند که در هنگام خرید یک هیئت مدیره جدید: PCI, حافظه, ذخیره سازی و شبکه تنظیمات عقب I/O, گزینه, انواع پردازنده اتصالات و ویژگی های اضافی شامل برای افزایش سرعت و اورکلاک. زیبایی شناسی خیلی مهم هستند – بنابراین ما اشاره کرده ایم که چه تخته بود و چه RGB LED گزینه گنجانده شده است.

ما را بررسی کنید خلاصه زیر و حرکت بیشتر پایین برای جزئیات بیشتر در مورد هر یک از هیئت مدیره:

 • بهترین اینتل Z490 مادربرد: Asus ROG Maximus دوازدهم شدید
 • بهترین جریان اصلی اینتل Z490 مادربرد: Asus ROG Strix Z490-E Gaming
 • بهترین اینتل Z490 مادربرد برای بازی: ASRock Z490 Taichi
 • بهترین اینتل Z490 مادربرد برای برنامه های کاربردی: MSI مگ Z490 آس
 • بهترین بودجه اینتل Z490 مادربرد: MSI MPG Z490 بازی کربن WiFi
 • یکی دیگر از اینتل Z490 مادربرد: Gigabyte Z490 Aorus استاد

جزئیات بیشتر در مورد این مادربرد نگه داشتن اسکرول پایین که ما را در عمق تجزیه و تحلیل در هر انتخاب کنید.

مرتبط: بهترین اینتل Z490 مادربرد

Asus ROG Maximus XII Extreme

1. Asus ROG Maximus دوازدهم شدید

باور نکردنی ویژگی های پایان بالا برای علاقه مندان – اما قیمت بازدارنده

مزایا:

 • خیره کننده مجموعه ای از ویژگی های
 • فوق العاده عملکرد بازی
 • کافی اورکلاک پشتیبانی
 • بارهای از RGB Led ها

منفی:

 • فوق العاده گران قیمت
 • هیچ PCI-E x1 یا 4.0
 • متوسط و در برخی از برنامه آزمون

بررسی قیمت: £850

ماکسیموس (Maximus) XII, شدید, توانا مادربرد. آن را شما را به مجموعه یک هیولا £850 و آن را یک مهیب مجموعه ای از ویژگی های.

این جراحی-پشتیبانی از اسلات حافظه, دو PCI-E x16 سوکت هشت پورت SATA و چهار کانکتور M. 2 – دو تا از آن حمایت دیگر Ssd نصب شده بر روی خود کارت توسعه. در عقب هیئت هشت USB 3.2 بنادر و دو نوع-C اتصالات – از جمله یک فوق سریع USB 3.2 Gen2x2 پورت.

هیئت مدیره ویژگی های عظیم 12 fan headers شش اتصالات آب-خنک کننده پردازنده شش USB هدر چهار برای روشنایی هشت اندازه گیری دما امتیاز و یک بلوز برای حمایت از نیتروژن مایع به حالت.

به نظر می رسد پر شور با آلومینیوم heatsinks پر از RGB Led ها و در عقب وجود دارد یک بشقاب بزرگ از جراحی برای تقویت هیئت مدیره. در وسط هیئت مدیره وجود دارد LiveDash صفحه نمایش OLED است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر اطلاعات سیستم به روز رسانی BIOS و تشخیص مشکلات. در جای دیگر شما پیدا کردن یک کلید قدرت پست نمایش پستی برای امن بوت و برای تست پروفیل و تنظیم مجدد را فشار دهید.

Tweakers نیز خواهد بود خوشحال به پیدا کردن دو تا هشت پین CPU قدرت اسلات جامد 16-فاز قدرت سیستم تحویل و هر دو پاک کردن CMOS و BIOS Flashback دکمه های عقب I/O.

هیئت مدیره است که به طور کامل لود شده با لوازم جانبی: همچنین M. 2 فرمت کارت وجود دارد یک فن فرمت واحد اضافه می کند که fan headers, سنسور دما امتیاز و RGB LED اتصالات و صاعقه فرمت کارت. Asus حتی شامل یک پیچ گوشتی.

اتصال ستارگان است. Asus تنها هیئت مدیره در اینجا شامل 10Gbps اترنت در کنار 2.5 گیگابیت در ثانیه اترنت است که به معنی سرعت باور نکردنی. WiFi 6 نیز گنجانده شده است. وقتی که می آید به صدا شما تحت پوشش فوق العاده SupremeFX S1220 چیپ ست با یک ESS ES9023P DAC.

تنها جزئی مشخصات کنایه است که هیچ سوم PCI-E x16 slot و هیچ PCI-E x1 پریز برق وجود دارد اما به معنای واقعی کلمه هیچ اتاق سمت چپ در هیئت مدیره. Asus نیز گرفته هر PCI-E 4.0 قمار در اینجا.

ماکسیموس (Maximus) سریعترین هیئت مدیره در این گروه در بازی آزمون و آن را مناسب و معقول در Cinebench بیش از حد – اما یک نتیجه ضعیف در تست Geekbench تک-هسته ای آزمایش می کند بازیگران اندکی شک و تردید در کاربرد آن سرعت.

هنوز هم این لزوما یک هیئت مدیره برای خرید اگر شما علاقه مند در خالص نرم افزار سرعت. این ستارگان بازی های هیئت مدیره و آن را بسته بندی شده با ویژگی ها – اما آن را فقط به ارزش خرید اگر شما واقعا قصد استفاده از آن امکانات و مرزهای از نظر کارایی و اورکلاک.

مرتبط: بهترین مادربرد AMD

Asus ROG Strix Z490-E Gaming

2. Asus ROG Strix Z490-E Gaming

جامد سرعت طیف وسیعی از امکانات و قیمت مناسب -- خوب mid-range گزینه

مزایا:

 • مناسب برنامه و عملکرد بازی
 • جامد ویژگی های جریان اصلی
 • اواسط محدوده قیمت

منفی:

 • چند ویژگی های بالا پایان
 • هیچ فوق سریع USB نوع-C

بررسی قیمت: £300

Asus Strix ارائه دومین ارزان ترین هیئت مدیره در این گروه و 300 پوند آن را تنها £40 گران تر از MSI MPG.

این اتاق اضافی در بودجه به این معنی است که این هیئت مدیره است پیشرفت های جزئی در برخی از مناطق کلیدی. این یک صاعقه 3 هدر پردازنده مثلا. علاوه بر این از یک پست نمایش و بیش از ولتاژ هدر می سازد اورکلاک و افزایش سرعت آسان تر و آن را به 16 فاز برای پردازنده power – دو بیش از MSI. این شهر همچنین دارای یک اضافی چهار پین اتصال برق – یک ویژگی مشترک با MSI.

Asus یکی اضافی PCI-E x1 سوکت خیلی کوچکتر گسترش مدل های بیشتر خوش آمدید. آن ROG S1220A صوتی دارای دو تقویت کننده OP و SupremeFX محافظ – بنابراین Asus کمی بهتر است.

در دیگر گروه ها, Asus مسابقات ارزان MSI هیئت مدیره. آن را به چهار اسلات حافظه شش پورت SATA و دو کانکتور M. 2. آن PCI-E x16 گزینه های مشابه هستند با خوب dual-GPU پشتیبانی و جراحی در دو بالای شکاف و دو تخته نگاه مشابه آنها قابل ملاحظه heatsinks و عقب I/O پوشش با RGB Led.

یک چیز به ذکر است: Asus هیئت مدیره دارای حاشیه بزرگتر heatsinks در اطراف سوکت پردازنده است که می تواند نصب فن بر اساس heatsinks بیشتر از یک چالش است.

اتصال خوب و یکسان بیش از حد: Asus هیئت مدیره 2.5 Gbps Ethernet, WiFi 6 و بلوتوث 5.1 در عقب Asus پنج full-size USB 3.2 بنادر و چهار USB 2.0 اتصالات در کنار یک USB 3.2 نوع-C پورت – بنابراین شما می توانید بیشتر پورت USB البته بدون MSI با سرعت بالا USB نوع-c Asus هیچ کهنه PS/2 پورت, اما آن را نشانی از یک BIOS Flashback را فشار دهید.

هیئت هشت فن و پمپ و اتصالات و چهار USB عناوین – درست مثل MSI. اما MSI مدیره رفت و یکی بهتر با ارائه چهار نوع از نور هدر. تنها چیزی که از دست رفته در Asus مدیره واقعی ویژگی های پایان بالا – هیئت مدیره دارای یک پست نمایش اما هیچ دکمه اضافی.

Asus هیئت مدیره ارائه می کند عملکرد منطقی: خوب است در تست Geekbench اما وسط در Cinebench و 3D Mark. در این قیمت است که مناسب و معقول و در آن ارائه می دهد سرعت بهتر از MSI MPG.

عملکرد بهتر اضافی PCI-E x1 سوکت و صوتی بهتر ما را ترجیح می دهند Asus – ما فقط می خواهم تبدیل به MSI اگر ما تا به حال بودجه نگرانی و یا واقعا می خواست آن نور اضافی و یا USB نوع-C ویژگی های.

مرتبط: بهترین بازی PC سال 2020

ASRock Z490 Taichi

3. ASRock Z490 Taichi

خوب بازی سرعت و ذخیره سازی امکانات – اما متوسط در برنامه های کاربردی

مزایا:

 • مناسب و معقول بازی سرعت
 • خوب گزینه های ذخیره سازی
 • شامل PCI-E 4.0
 • فوق سریع USB نوع-C و صاعقه

منفی:

 • متوسط سرعت نرم افزار

بررسی قیمت: £395

این Taichi دوم-priciest مدیره در این گروه البته با یک حاشیه باریک – MSI مگ مدل Gigabyte Aorus مدیره نشستن در 15 پوند از این ASRock واحد.

این ASRock هیئت مدیره یکی از متمایز ترین به نظر می رسد در اینجا. آن ساتبریج هیت سینک یک, هوشمند, Steampunk-با الهام از طراحی با RGB Led ها و بیشتر وجود دارد چراغ در عقب I/O هیت سینک و هیت سینک اضافی گنجانده شده در امتداد سمت راست عقب.

ASRock تا زوج که Steampunk طراحی با برخی از جلو فکر کردن ویژگی های. یکی از بزرگ است که پشتیبانی از PCI-E 4.0 در دو PCI-E x16 slots و یکی M. 2 کانکتور. آن را سریع تر ذخیره سازی استاندارد که AMD معرفی شده در سال 2019 اما آن را پشتیبانی نمی اینتل Z490 چیپ ست.

این ورود یک قمار است به عنوان آن را کاملا امکان پذیر است که اینتل CPU و chipset مشخصات را تغییر دهید در حال حاضر و آینده است که پشتیبانی از PCI-E 4.0 – که می تواند به این معنی است که این هیئت مدیره نمی خواهد به درستی عمل. اگر آن کار می کند هر چند به این معنی که شما می خواهید برای حمایت از سریع تر ذخیره سازی و کارت گرافیک.

این Taichi می بیند هشت پورت SATA – دو بیش از رقبا. این پنج پردازنده USB اتصالات – یکی بیش از رقبا. آن را به یک فوق سریع USB 3.2 Gen2x2 نوع-C پورت مانند MSI اما بر خلاف Aorus. آن را به یک اتصال تاندربولت مانند گیگابایت.

این ASRock جامد Realtek ALC1220 تراشه صوتی با یک ESS 9218 DAC و WiFi 6 و 2.5 گیگابیت در ثانیه اترنت در کنار یک پورت Gigabit اترنت. این سه M. 2 اتصالات فولادی PCI-E x16 slots و جامد dual-GPU پشتیبانی در کنار پست نمایش قدرت و دکمه reset و هر دو پاک کردن CMOS و BIOS Flashback دکمه. در این جهات آن را تقریبا یکسان به رقبای خود.

این ASRock دو هشت پین CPU اتصالات برق, اما آن را تنها یک متوسط 14-فاز قدرت سیستم تحویل. MSI دارای 16+1 فاز قدرت است و از این رو بهتر است برای اورکلاک. شما هشت فن و پمپ و اتصالات و چهار, نور, هدر, و در عقب شما هفت USB 3.2 پورت – همان MSI و بیشتر از Aorus.

وقتی که می آید به برنامه عملکرد Taichi است متوسط بود اما دومین هیئت مدیره در اینجا برای بازی سرعت – حاشیه پیش از هر دو رقبا.

اگر بازی سرعت برای شما مهم است و سپس Taichi بهتر از رقبای خود را – و آن را برتر می آید به ذخیره سازی بیش از حد.

مرتبط: بهترین کارت گرافیک

MSI MEG Z490 ACE

4. MSI مگ Z490 آس

فوق العاده نرم افزار سرعت و جامد امکانات را برای اواسط محدوده برنده

مزایا:

 • بسیار عالی عملکرد نرم افزار
 • جامد ویژگی های جریان اصلی
 • درجه یک زیبایی شناسی

منفی:

 • تنها در حد متوسط بازی

بررسی قیمت: £390

MSI را مگ Z490 آس هیئت مدیره است که تنها پنج پوند ارزان تر از ASRock تلاش و هزینه £10 بیش از گیگابایت Z490 Aorus – پس از آن نشسته راست بین این دو مشتاق رقبا.

جای تعجب نیست که MSI جامد مشخصات پایه است که سهام بسیاری از صفات با هر دو از کسانی که تخته. آن را به چهار اسلات حافظه DDR4 و سه جراحی-پشتیبانی از PCI-E x16 سوکت با جامد dual-GPU پشتیبانی – درست مثل رقابت است. این سه M. 2 کانکتور همه با خود heatsinks و آن را دارای قدرت و تنظیم مجدد دکمه در هیئت مدیره در کنار BIOS Flashback و پاک کردن CMOS دکمه در عقب. وجود دارد یک پست نمایش بیش از حد.

صوتی به کار گرفته شده است توسط یک Realtek ALC1220 codec با یک ESS SABRE9018Q2C DAC – خوب loadout که منطبق بر رقبا. MSI دارای WiFi 6 و بلوتوث 5.1 در کنار هر دو 2.5 Gbps و Gigabit Ethernet اتصال; این Aorus می افتد در پشت در اینجا تنها با یک پورت اترنت.

در هیئت مدیره خود را پیدا خواهید کرد هشت فن و خنک کننده پمپ و اتصالات و چهار روشنایی هدر است که استاندارد برای این بخش از بازار است.

نزدیک نشان می دهد تفاوت های جزئی بین MSI و رقابت است. این هیئت مدیره است که بهترین نتیجه را از سه اواسط محدوده ارائه شده برای اورکلاک: آن سهام خود را دو هشت پین CPU قدرت اتصالات با رقبای خود را و آن را بهبود می بخشد در آن تخته با ارائه 16+1 قدرت فاز تحویل سیستم.

این دو PCI-E x1 سوکت که بهتر از Aorus – که هیئت مدیره شانه خالی آنها را در دسترس نباشد. در حالی که MSI دارای شش پورت SATA های ASRock می رود دو بهتر با ارائه هشت. MSI هیچ رعد.

در عقب این MSI دارای پنج USB 3.2 پورت در کنار یکی از کسانی که فوق سریع USB 3.2 Gen2x2 نوع-C پورت. این ASRock بهتر است در اینجا به دلیل آن است که بیشتر در اندازه کامل USB 3.2 پورت. این Aorus مسلما بدتر از آن بیشتر پورت USB 2.0, اما آن را ندارد آن فوق العاده سریع Type-C اتصالات.

MSI مدیره به نظر می رسد finale نسبت به رقبای خود است. آن heatsinks ترکیب تیره براق فلزی با لهجه های طلا. وجود دارد RGB Led در heatsinks, به طور معمول, اما کمتر از در پررنگ ASRock. MSI نیز کمی کوچکتر heatsinks در اطراف سوکت پردازنده که ایدز صاف ساختمان.

MSI بهترین هیئت مدیره در این گروه وقتی که می آید به برنامه سرعت – آن را سریع ترین در اینجا در سه ما چهار برنامه آزمون. آن را تنها در حد متوسط در بازی ،

که نتیجه بازی به معنی ASRock است گزینه بهتری برای بازی سرعت اما MSI مگ بهترین مادربرد در این گروه اگر شما نیاز به عملکرد نرم افزار – و آن را مناسب و معقول ویژگی های بیش از حد.

MSI MPG Z490 Gaming Carbon WiFi

5. MSI MPG Z490 بازی کربن WiFi

مقرون به صرفه و خوب برای جریان اصلی محاسبات, اما از ویژگی های بسته بندی شده و یا سریع

مزایا:

 • قیمت مناسب در مقایسه با رقبا
 • جامد ویژگی های جریان اصلی
 • فوق سریع USB نوع-C

منفی:

 • Underwhelming عملکرد
 • هیچ ویژگی های بالا پایان
 • کمتر متنوع نسبت به رقبا

بررسی قیمت: £260

MSI را MPG مدیره ارزان ترین هیئت مدیره در این Z490 که به معنی آن است که کمتر پیرایش از برخی از همسالان خود. آن را هنوز هم خوب به نظر می رسد هر چند – آن را هنوز هم سنگین عقب I/O با پوشش فیبر کربن جزئیات و RGB Led در کنار یک ملاحظه روشن ساتبریج هیت سینک.

این هیئت مدیره ممکن است ارزان ترین در اینجا اما £260 قیمت هنوز هم برگ های اتاق را در بودجه برای برخی از ویژگی های قابل توجه. محورها دارای WiFi 6 و 2.5 گیگابیت در ثانیه اترنت و پشت پنل USB 3.2 Gen 2×2 نوع-C پورت است که سریعترین پورت USB در حال حاضر در دسترس است.

بقیه مشخصات ارائه می دهد با کیفیت خوب البته با بیشتر امکانات معمولی. وجود دو کانکتور M. 2 و هر دو heatsinks. وجود دارد سه PCI-E x16 slots با بالا دو به طور کامل راه اندازی برای دو گرافیک و تقویت با جراحی و با وجود دو PCI-E x1 اتصالات. صوتی به کار گرفته شده است توسط Realtek ALC1220 سخت افزار – جریمه جریان اصلی چیپ ست اما بدون هر گونه افزایش تا امکانات.

در عقب شما رو معمولی طرح از جمله چهار USB 3.2 پورت دو USB 2.0 سوکت صوتی پنج جک و PS/2 پورت است. هیئت مدیره آشغال با فن RGB و آب-خنک کننده اتصالات بیش از حد و شما می توانید معمولی شش پورت SATA و DDR4 چهار اسلات. نیز وجود دارد فوق العاده چهار پین CPU قدرت وصل است.

قیمت پایین تر معنا است که برخی از ویژگی های از دست رفته. کوچکتر وجود دارد heatsinks هیچ پست و صفحه نمایش هیچ پردازنده دکمه. Asus اضافی PCI-E x1 slot و بهتر صدا.

محورها است به خصوص خوب مجری یا با بدترین نتایج را در این گروه در Cinebench و متوسط سرعت در هر دو تست Geekbench و 3D Mark زمان جاسوسی.

این محورها را با قیمت پایین تر باعث می شود آن را به یک گزینه معقول برای مقرون به صرفه اصلی عملکرد, اما اگر شما احتمالا می توانید آن را استطاعت ما توصیه می پریدن تا به Asus – آن را سریع تر با امکانات بهتر.

مرتبط با: اینتل 10 Gen CPU دسکتاپ

Gigabyte Z490 Aorus Master

6. گیگابایت Z490 Aorus استاد

خوب به نظر می رسد اما underwhelming عملکرد و برخی از ویژگی های از دست رفته

مزایا:

 • شناسی قابل توجه
 • PCI-E 4.0 پشتیبانی
 • برخی از مناسب و معقول ویژگی های جریان اصلی

منفی:

 • تنبل عملکرد
 • هیچ دوم پورت اترنت
 • هیچ فوق سریع USB نوع-C

بررسی قیمت: £380

مادربرد Z490 Aorus استاد هزینه های جامد £380 اما آن را تایید رقبای خود از MSI و ASRock توسط چند پوند.

قیمت پایین تر به این معنا نیست که core مشخصات قطع شده است به عقب. این هیئت دارای چهار اسلات حافظه با پشتیبانی از حاشیه سریعتر سرعت از رقبای خود اسلات حافظه و PCI-E x16 سوکت ها همه تقویت با فولاد است.

مادربرد دارای سه کانکتور M. 2 و شش پورت SATA – تنها ASRock بهتر است. و مانند ASRock های گیگابایت محصول شامل آزمایشی پشتیبانی از PCI-E 4.0. این آینده ماکرو اس دی استاندارد نیست پشتیبانی توسط Intel ستاره دنباله دار دریاچه پردازنده و چیپ ست اما این احتمال وجود دارد که شامل موشک دریاچه تراشه. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده سخت خواهد کار بی وقفه و آن را از ویژگی های خوش آمدید اگر این توابع.

مادربرد های جامد ویژگی های دیگر. این معمول هشت فن و پمپ و اتصالات و چهار, نور, هدر, و آن را دارای دو کانکتور تاندربولت – در حالی که ASRock تنها یکی است. این Realtek ALC1220 صوتی با یک ESS ES9118EQ DAC که مسابقات رقبا و همچنین می پیوندد رقابت از جمله 2.5 گیگابیت در ثانیه اترنت و وای فای 6.

مادربرد به نظر می رسد بسیار عالی و خیره کننده با خار آلومینیوم heatsinks و RGB Led. طرح جامد با یک پست در صفحه نمایش و دکمه پاور در بالا و برخی از شسته و رفته BIOS سوئیچ در پایین.

متاسفانه گیگابایت کند که برخی از عجیب و غریب در آن مشخصات. این است که تنها در اواسط محدوده مدیره در اینجا به جفت خود را سریع تر شبکه های سیمی ارتباط با جدا کردن پورت Gigabit اترنت. و در حالی که Aorus پنج USB 3.2 پورت و یک نوع-C اتصال به آن را ندارد فوق سریع USB 3.2 Gen2x2 نوع-C اتصال – و آن مبارزات همراه با چهار کندتر پورت USB 2.0 است.

این مسابقات هر دو رقیب با دو هشت پین قدرت CPU سوکت و آن 14-فاز قدرت طراحی به معنی آن را مناسب برای اورکلاک. این شهر همچنین دارای دو سنسور دما هدر که نه رقیب ارائه می دهد. برای خالص برق قدرت, گرچه MSI مگ هیئت مدیره بهتر است به لطف 16+1 فاز قدرت تحویل.

وجود دارد یکی از قابل توجه حذف از وسط هیئت مدیره: هیچ PCI-E x1 پورت. این کمتر مفید این روزها به خصوص با ساخته شده است در فای, اما آن را هنوز هم تعجب آور است.

وقتی که می آید به سرعت Aorus ناامید. 3D خود را علامت و Geekbench نتایج بدترین و آن را تنها وسط در Cinebench. ما فقط صحبت کردن در مورد کوچک حاشیه در اینجا – عملکرد خود را تحت تاثیر خواهد شد به مراتب بیشتر توسط خود را انتخاب قطعات در جای دیگر. اما Aorus نیست هیئت مدیره به خرید اگر شما به دنبال سرعت بالا.

این underwhelming عملکرد فقدان یک دوم پورت اترنت و عدم سریعتر از USB نوع-C به این معنی است که آن را دشوار است به توصیه Aorus با وجود برخی مفید افزایش سرعت ویژگی های. این ASRock Taichi بهتر است برای بازی و MSI مگ برتر است در برنامه های کاربردی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب