یکی دیگر از گارد قدیمی اپل است گرفتن یک گام به عقب

اگر شما به هر یک از رویدادهای کلیدی اپل در چند سال گذشته تنظیم شده است، شما فیل شیلر می دانم. او نقره ای مو, ن

توسط POSHTIBANNEWS در 23 مرداد 1399

اگر شما به هر یک از رویدادهای کلیدی اپل در چند سال گذشته تنظیم شده است، شما فیل شیلر می دانم. او نقره ای مو, نقره ای زبان, تجسم انسان از شوق و موم ومبه تنفر در مورد آیفون جدید, و یا هر چیز دیگری اپل است که به جهان فن آوری است.

خوب، با توجه به اخبار امروز معلوم نیست که آیا ما می بینیم کهنه کار 30 ساله اپل را به صحنه در آینده اپل راه اندازی. شیلر در گرفته است (یا "پیشروی" به، به عنوان اپل آن را قرار می دهد) نقش همکار اپل، به این معنی که او دیگر در سمت معاون ارشد رئیس جمهور در سراسر جهان بازاریابی باشد.

با توجه به لحن بیانیه شیلر، آن را نشان دهنده تا مقداری از یک گام به عقب از وظایف اجرایی خود را در بزرگترین شرکت جهان است.

''شده است یک رویا برای من به حقیقت می پيوندد به کار در اپل، در بسیاری از محصولات من دوست دارم، با همه این دوستان بزرگ -- استیو، تیم، و بسیاری دیگر، گفت: شیلر در یک پیام در سایت Newsroom اپل است.

من اولین بار در اپل شروع کردم وقتی که 27 ساله بودم، امسال 60 ساله شدم و زمان آن است که برخی تغییرات برنامه ریزی شده در زندگی ام را انجام دهم. من تا زمانی که مرا داشته باشد، به کار در اینجا ادامه می دهم، شش رنگ خون می ریزیم، اما همچنین می خواهم در سال های پیش رو برای خانواده ام، دوستانم و چند پروژه شخصی که عمیقاً به آن اهمیت می دهم، وقت بگذرم.»

مرتبط با : بهترین آی فون 2020

شیلر همچنان به رهبری فروشگاه App و اپل رویدادها ، شرکت می گوید ، اما در موقعیت بازاریابی بالا توسط SVP جدید از بازاریابی جهانی گرگ (Joz) Joswiak ، که به تیم اجرایی اپل می پیوندد جایگزین خواهد شد.

اگر شیلر قرار است کمتر نقش فعالی را به خود اختصاص دهد، این یکی دیگر از تکان های بزرگ در بالای سازمان است، که همچنین دیده است که سر جاناتان ایو نیز به تازگی از شرکت خارج شده است. این مسلما سه نفر از شیلر، ایو و اواخر استیو جابز که معکوس ثروت اپل در اواخر 1990s، با محصولات یاد مانند آی پاد و iMac G3.

فیل کمک کرده تا اپل را شرکت امروز ی کند و کمک های ش گسترده، وسیع و عمیق باشد. در این نقش جدید او همچنان به ارائه مشارکت باور نکردنی فکر، و راهنمایی است که دهه های خود را در اپل تعریف شده است، گفت: تیم کوک، مدیر عامل اپل است.

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب