Instagram گرفتار همیشه دسترسی به دوربین در iOS 14

شده اند وجود دارد بسیاری از کسانی که استدلال کرده اند و می آیند تا با تئوری های توطئه که نشان می دهد که سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram در حال جاسوسی بر ما و گوش دادن به مکالمات ما. چگونه دیگری را به آنها توانایی نمایش تبلیغات برای محصولات و خدمات ما فقط در مورد صحبت?

تبلیغات

در حالی که شرکت های طولانی را تکذیب کرد این شیوه آن را سخت برای برطرف کردن این مفهوم پس از کاربران شروع به توجه کنید که پس از نصب iOS 14 بتا بر روی دستگاه های خود به آنها متوجه شده است که Instagram است که همیشه دسترسی به کاربر دوربین حتی در حالی که آنها با استفاده از این برنامه حتی اگر آنها در حال گرفتن یک عکس و فقط مرور خوراک خود را.

Instagram کرده و جلو آمده و ادعا کرد که این یک اشکال است و آنها خواهد شد که رفع آن در آینده به روز رسانی. “ما فقط دسترسی به دوربین خود را هنگامی که شما به ما بگویید تا — برای مثال زمانی که شما کش رفتن از تغذیه به دوربین. ما در بر داشت و در حال رفع اشکال در iOS 14 Beta که به اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از دوربین زمانی که آنها نیست. ما نه دسترسی به دوربین خود را در آن موارد و مطالب ثبت شده است.”

iOS 14 به ارمغان آورده است در مورد برخی از پیشرفت های عمده به حفظ حریم خصوصی که در آن پلت فرم به کاربران هشدار هر زمان که جنبه های خاصی از دستگاه های خود دیده بود خود را به کلیپ بورد میکروفون و دوربین ، بیش از 50 برنامه های محبوب شد به تازگی کشف شده اند بی سر و صدا دسترسی کاربر را به کلیپ بورد بدون دانش خود را.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره Instagram iOS و Ios 14. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>